The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mūsų mylimieji broliai seserys

Go down 
+16
karolin ./a
Debesėlis
GretutiA
dafnė
Lovely G
Džess
queen R
Anette
Fibi
Miss B.
Eri
Latte
Blair;*
Shypt
Išsilavinus Kalė
Avietytė
20 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Živilė
Susipažįsti su Blair.
Živilė


Aquarius Rat
Pranešimų skaičius : 383
Registration date : 2010-04-24

Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Icon_minitimePir. 06 07, 2010 5:27 am

Aš nesakau. būna visokių pikčio proveržių... Juk pasitaiko ant visų žmonių... Bet vėliau susimąstai ir atrandi, kad pliusai labai užgožia tuos kelis minusus. ;)
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Icon_minitimePir. 06 07, 2010 6:57 am

zinoma buna kad susipykstam su sesem/broliais, bet "nekenciu" mano manymu per stiprus zodis;]
Atgal į viršų Go down
Živilė
Susipažįsti su Blair.
Živilė


Aquarius Rat
Pranešimų skaičius : 383
Registration date : 2010-04-24

Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Icon_minitimePir. 06 07, 2010 7:58 am

Dabar tokiam vienam žmogui tokią neapykantą jaučiu tai kažkaip susimąsčiau ar iš vis ankščiau buvau jautus neapykantą... Šiam žmogui tvirtai galiu sakyti nekenčiu... Aišku nukrypau nuo temos. :D
Atgal į viršų Go down
Mama of Druma
Ką tik įžengęs į mokyklą.
Mama of Druma


Female
Aries Monkey
Pranešimų skaičius : 137
Miestas : Jamaica
Registration date : 2010-07-05

Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 7:04 am

Turiu du vyresnius brolius. Vienam 18, kitam 19. Anksciau ju nekesdavau visa sirdimi, melsdavausi, kad tik likciau viena, taciau kai jie suaugo dabar musu santykiai super. Buna susipykstam kartais del kokiu nieku, bet seip sutariam labai puikiai, ir dabar dziaugiuosi kad Dievas neispilde mano prasymo :D
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 8:25 pm

visada norejau turet ne tik sese vyresne bet ir broli;]] o tau labai pasiseke turi net du vyresnius brolius;D
Atgal į viršų Go down
Mama of Druma
Ką tik įžengęs į mokyklą.
Mama of Druma


Female
Aries Monkey
Pranešimų skaičius : 137
Miestas : Jamaica
Registration date : 2010-07-05

Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 06, 2010 1:48 am

Visi sako, kaip man gerai kad turiu du vyresnius brolius, bet gerai pasidare tik pries kelis metus, o visa gyvenima kentejau :D Kai vyrai suauga, tada gerai, bet kol jie vaikai pacios zinot kokie jie :D
Atgal į viršų Go down
carolina.
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
carolina.


Scorpio Rooster
Pranešimų skaičius : 12
Registration date : 2010-11-18

Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 4:08 am

Turiu ketveriais metais jaunesnę seserį, kurią tikrai myliu, nepaisant barnių, mes pasikalbame gana atvirai, aš pasitikiu ja, o ji - manimi. Džiaugiuosi, jog ją turiu :)
Atgal į viršų Go down
Dia
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Dia


Cancer Rat
Pranešimų skaičius : 47
Registration date : 2011-10-09

Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 25, 2012 8:11 am

Myliu savo vyresnį brolį, geras jis, bet kaip sesei tai per mažai atsiveria ir tas mane liūdina ;[
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mūsų mylimieji broliai seserys
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Bendrai apie viską-
Pereiti į: