The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mūsų mylimieji broliai seserys

Go down 
+16
karolin ./a
Debesėlis
GretutiA
dafnė
Lovely G
Džess
queen R
Anette
Fibi
Miss B.
Eri
Latte
Blair;*
Shypt
Išsilavinus Kalė
Avietytė
20 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimePir. 06 16, 2008 7:22 pm

Na pasidalinkite kaip jūs mylite savo brolius ir seseris :D
Atgal į viršų Go down
Išsilavinus Kalė
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
Išsilavinus Kalė


Female
Taurus Rooster
Pranešimų skaičius : 226
Miestas : Kur neribojama kūrybos galia
Registration date : 2008-06-30

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeAntr. 07 08, 2008 4:27 am

Mano seserys žymiai vyresnės už mane vienaj 28, kitai 32, tai mes specialiai pasierzinam ;)
Jau turiu ir sūnėną, tai labai džiugu ir malonu....
Tikiuosi greitu metu ir dukterėčios :D
Tai labai mylėsiu tada abi seses.

Na šiaip smagu turėt vyresnes seseris, nes jos gali daug ką patarti, o ne tik pamokslauti kaip tėvai.
Atgal į viršų Go down
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeAntr. 07 08, 2008 6:50 am

oho jau didelės seserys ;D

aš tai turiu dvi mažesnes viena 11 metų, o kita tik iš tėčio pusės tuoj 5 sueis.
Tai ta 11 užknisa kas dien nes gyvenam kartu :D o ta 5 tai lb lb myliu nes nespėja užknist ;D
Atgal į viršų Go down
Išsilavinus Kalė
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
Išsilavinus Kalė


Female
Taurus Rooster
Pranešimų skaičius : 226
Miestas : Kur neribojama kūrybos galia
Registration date : 2008-06-30

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeAntr. 07 08, 2008 6:55 am

Mano sūnenui jau 6, tai jis labai kietas. Kadangi labai daug aliko kartu su juo praleidžiame, jis tapo labai į mane panašus iš charakterio. Kartoja tuos pat žodžius ir legiasi panašiai. Vyriška mano kopija. xD
Atgal į viršų Go down
Shypt
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Shypt


Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 40
Registration date : 2008-08-29

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimePen. 08 29, 2008 9:31 pm

Turiu brolį, kuriam penkiolika. Nervina belekaip.
Bet vis vien liūdna būtų be jo ;D
Atgal į viršų Go down
Blair;*
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Blair;*


Female
Capricorn Tiger
Pranešimų skaičius : 27
Miestas : *ten kur sninga*
Registration date : 2008-08-26

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeSk. 08 31, 2008 12:35 am

Na turiu broli, jis uz mane siek tiek vyresnis - 22 metai. Kai buvom mazesni tai daznai pesdavomes ;D , bet dabar gerai sutariam ir tikrai i nieka jo neiskeisciau :stogas:
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeTr. 09 03, 2008 11:34 pm

Turiu viresne sese;] dviem metais uz mane;] jai 19 ;)
Atgal į viršų Go down
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeKv. 09 04, 2008 12:40 am

Norėčiau vyresnės už save arba dvynės, būtų faina :)
Atgal į viršų Go down
Eri
Susipažįsti su Blair.
Eri


Female
Gemini Monkey
Pranešimų skaičius : 307
Miestas : Black Gold City
Registration date : 2008-10-18

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeSk. 12 21, 2008 10:48 am

As siaip viena bet turiu dvi tikras pusseseres bet jos kaip seses ir panasios kai kuriais bruozais esam ir siaip labai siltai bendraujam kartais pasipykstam..;D
Atgal į viršų Go down
Miss B.
Susipažįsti su Blair.
avatar


Female
Taurus Rooster
Pranešimų skaičius : 352
Miestas : Somewhere *
Registration date : 2008-06-19

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimePen. 01 16, 2009 7:29 am

As turiu dvi seses Mūsų mylimieji broliai seserys 829689
Ir labai jomis dziaugiuosi, nes nei viena nespeja manes uzknisti Mūsų mylimieji broliai seserys 217640

Vyresnei 20 metu ir ji gyvena-mokosi Londone, tai vidutiniskai matau ja karta per menesi, bei kiekviena diena skaipinuos.
Kai gyveno Vilniuje su mumis, tai pesdavomes ziauriai, isvis nesugyvenom. Bet kai isvaziavo studijuoti supratau ka praradau.Kartais ziauriai jos pasiilgstu.

Na o kita malinuke, jei tik 2. Bet ir ja belekaip myliu Mūsų mylimieji broliai seserys 829689 Ji tokia faina, labiausiai patinka kai kopijuoja mane. Ji manes irgi nespeja uzknisti, nes daugiausiai laiko praleidzia pas senelius, nes mano abu tevai dirba. O seneliai gyvena kazkur 5 km nuo mano namu.

Tai taip iseina, kad namuose vis delto karaliauju as viena Mūsų mylimieji broliai seserys 829689
Atgal į viršų Go down
Fibi
Susipažįsti su Blair.
Fibi


Female
Leo Monkey
Pranešimų skaičius : 395
Registration date : 2008-10-28

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 7:19 am

neturiu nieko ir tuo patenkinta! ;D
Atgal į viršų Go down
Eri
Susipažįsti su Blair.
Eri


Female
Gemini Monkey
Pranešimų skaičius : 307
Miestas : Black Gold City
Registration date : 2008-10-18

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:07 am

Vat vat as irgi nesiskundziu sava padetimi;D
Atgal į viršų Go down
Anette
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Anette


Female
Pisces Dragon
Pranešimų skaičius : 49
Registration date : 2009-08-29

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeŠt. 08 29, 2009 9:50 am

Brolis, jaunesnis dviem metais. Būna daug su juo nesusipratimų, pykčių ir t.t. bet šiaip džiaugiuosi, kad jis yra. Pradedi įvaldyt vyrišką logiką :;D: Ir šiaip atrandi daugiau įvairesnių pomėgių ;)
Atgal į viršų Go down
queen R
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
queen R


Female
Taurus Rat
Pranešimų skaičius : 60
Miestas : klaipėda
Registration date : 2009-02-12

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeŠt. 08 29, 2009 10:35 am

Dvi sesės, dvynės. 9 metai, na, gruodį jau suesis 10, atrodo. Gimusios skirtingom dienom;DD Nežinau, suaugo ar ką, bet pagaliau mažiau kaluos. Ankščiau nebūdavo nė dienos, kad nesusipyktume ar nesusimuštume;DD Imu jas netgi pakęsti;D Ankščiau jų nekenčiau taip pat, kaip ir jos manęs;D Nebuvom itin draugiškos.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/rusnecullen
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeŠt. 08 29, 2009 11:02 am

bet cia greiciausiai tas "nekenciu" sesers/brolio buna vat tokiam amziui kaip tavo;]]
nes zinau kad ir as kai buvau mazesne taip pat sakydavau kad nekenciu ir pan, o dabar visad dziaugiuos kai tik sese grizta namo;]]
Atgal į viršų Go down
Džess
Susipažįsti su Blair.
avatar


Female
Scorpio Snake
Pranešimų skaičius : 331
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-09-19

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeSk. 09 20, 2009 3:45 am

Nu turiu 17 metų sesutę, kurią labai myliu I love you
Sutariam puikiai, matomės dažniausiai kartais per mėnesį, laaabai pasiilgstu :5589:

O šiaip turiu dar labai mielą vyresnę pusseserę, tai ji man kaip vyresnioji sesuo, labai myliu ir ją :5589:
Atgal į viršų Go down
http://www.truebloood.forumotion.net
Lovely G
Ką tik įžengęs į mokyklą.
Lovely G


Female
Leo Pig
Pranešimų skaičius : 145
Registration date : 2010-01-10

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeŠt. 01 16, 2010 3:59 am

Turiu seseri 19m. Kai isvaziavo mokintis tesupratau kaip prie jos prisirisusi esu :shypt:
Santykiai taip pat pagerejo dabar esam tiesiog sielos drauges viska issipasakojam,padedam. Dziaugiuosi kad ja turiu :inlove:
Atgal į viršų Go down
dafnė
Susipažįsti su Blair.
dafnė


Leo Rooster
Pranešimų skaičius : 306
Miestas : new york
Registration date : 2009-10-25

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeSk. 01 17, 2010 12:56 am

turiu sesę, kuriai septyneri metai. nemanau, kad ji man kelia didelių problemų, tik jaučiasi vienintelis skirtumas : devynių metų amžiaus skirtumas. tiesiog jai dabar septyneri ir ji žiūri viską, ką mes su draugais darome, kaip kalbame ir viską atkartoja. sunkoka prie jos bendrauti, nes žinai, kad esi pavyzdys į kurį ji žiūri augdama, tačiau manau, kad sugebėsiu rodyti jai pakankamai gerą pavyzdį.
Atgal į viršų Go down
GretutiA
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
GretutiA


Female
Leo Rooster
Pranešimų skaičius : 34
Registration date : 2009-12-08

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeŠt. 02 20, 2010 3:46 am

Turiu brolį, jam 8 metai. Kartais gerai, kad jis yra, o kartais ne. Bet smagu, kad jau nebe toks mažas, pasišnekėt galima. Muštynės aišku neišvengiamos, bet manau čia visi tokią problemą turi. :)
Atgal į viršų Go down
Debesėlis
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Debesėlis


Aries Rat
Pranešimų skaičius : 12
Registration date : 2010-02-12

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeŠt. 02 20, 2010 10:15 am

Turiu brolį, 15 metų. Oooj nesutariam mes. Bet kartais gerai, kai jus būna. Pavyzdžiui kai važiuojam į kokį akva parką ar slidinėti :DD
Dar turiu netikrą sesę. Gėda, bet nežinau kiek jai tiksliai metų :DD Kažkur 23. Panaši labai į mane :))
Atgal į viršų Go down
karolin ./a
Ką tik įžengęs į mokyklą.
avatar


Female
Aquarius Pig
Pranešimų skaičius : 157
Registration date : 2010-01-29

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeSk. 02 28, 2010 1:23 am

turbūt niekas neįsivaizduoja kaip yra žiauru turėti jaunesnę seserį. ir dar tokią kaip mano. jei aš nebūčiau aš, tai pasikarčiau tokią sesę turėdama. nekenčiu jos. FU! ;x
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeSk. 02 28, 2010 8:32 am

po kokiu 4 metu ,manau, galvosi visiskai kitaip:}
Atgal į viršų Go down
karolin ./a
Ką tik įžengęs į mokyklą.
avatar


Female
Aquarius Pig
Pranešimų skaičius : 157
Registration date : 2010-01-29

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimePir. 03 01, 2010 8:25 am

aš tikiuosi. ;D
Atgal į viršų Go down
Živilė
Susipažįsti su Blair.
Živilė


Aquarius Rat
Pranešimų skaičius : 383
Registration date : 2010-04-24

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimeSk. 06 06, 2010 10:27 pm

Turiu 3 metais vyresnę sesę. Ir iš tikrųjų kartais pagalvoju kaip gera ją turėti. ;)
Ir šiaip turiu vyresnes pusseseres kurios taip pat lyg sesės. Labai myliu. ;)
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitimePir. 06 07, 2010 3:30 am

Živilė rašo:
Turiu 3 metais vyresnę sesę. Ir iš tikrųjų kartais pagalvoju kaip gera ją turėti. ;)
Ir šiaip turiu vyresnes pusseseres kurios taip pat lyg sesės. Labai myliu. ;)

kaip gera skaityt tokius zodzius;]
nes labai daznai buna visokios nesamones kaip: nekenciu sese/brolio..;]
daugelis daznai neivertina to ka turi salia;]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mūsų mylimieji broliai seserys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų mylimieji broliai seserys   Mūsų mylimieji broliai seserys Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mūsų mylimieji broliai seserys
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Bendrai apie viską-
Pereiti į: