The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Gaabija.

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Gaabija.
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Gaabija.


Libra Buffalo
Pranešimų skaičius : 88
Registration date : 2011-03-27

Gaabija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gaabija.   Gaabija. Icon_minitimePir. 06 06, 2011 7:09 am

Forume atsiradau prieš ~porą mėnesių, bet neskubėjau parašyti apie save šitam skyrelyje, nors kituose forumuose tai darau pirmu numeriu, nes.. Maniau, kad čia neužsiliksiu. Paprasčiausiai susidėmau Liežuvautoja, kai dar rodė antrą sezoną per TV1, užsiregistravau čia, ir pažiūrėjau viską iki trečio sezono 12 serijos :D Spausdama "Registruotis" prisipažįstu - sudvejojau. Savo "sąskaitoje" turiu virš dvidešimt forumų, lankomi yra du - šis ir H27 :D todėl norėjau pasirinkti ne banalų, kiekviename forume naudojamą nickname'ą, bet nenorėjau būti nei kokia nors Blair, nei Serena - per daug vaikišką. :D Ir pasirinkau savo vardą Gabija kiek patiuninguotą - gavau Gaabija. Pradžioje, nemaniau, kad čia lankysiuosi, nors mane papirko Ed Westwick'o nuotrauka stambiu planu ant logotipo. Taip čia sugrįždavau, po kiekvienos pažiūrėtos serijos. Iki dabar :D
Tai, mano vardas Gabija. Antras Beatričė :D Antro nemėgstu. :/ Esu iš Kauno. Myliu savo miestą. Jame man patinka duobės, Laisvės alėja ir Akropolis! xD Man rudenį sukakos 14-ieji. Esu jauna. I know :( Laisvalaikiu einu į miestą su draugėm, skaitau knygą, no'life'inu, fan'girlinu :D
Mėgstu: 30 STM, Gossip Girl, vasarą, maudynes, kavą, gyvūnus, miegoti, fotoaparatą, veidrodžius, Paryžių (meilė iš pirmo žvilgsnio, nors ten nebuvau) apsipirkinėjimą, vintage daiktus ir malonias staigmenas.
Nemėgstu : J.Bieberio, Disney žvaigždučių, mokyklos, auklėtojos, klasiokų, žuvies, grybų, alyvuogių, virtų kiaušinių.
So
"Pažinot" mane - jauną arogantišką egoistę, mėgstančią lipti per kitų galvas, kad pasiektų savo tikslą. Esu bitch. Žinau :D
Sooooup, I know U love me ♥
jk. just kiddin' :DD
see ya!
Atgal į viršų Go down
Gaabija.
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Gaabija.


Libra Buffalo
Pranešimų skaičius : 88
Registration date : 2011-03-27

Gaabija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaabija.   Gaabija. Icon_minitimePir. 06 06, 2011 7:12 am

čia aš :D prieš metus :D


Paskutinį kartą redagavo Gaabija., Št. 05 03, 2014 10:45 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

Gaabija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaabija.   Gaabija. Icon_minitimePir. 06 06, 2011 9:31 pm

Sveika, malonu susipažinti :) Labai miela mergina esi, foto žavios :)
Taip pat nemėgstu Bieberio,jėga :)
Atgal į viršų Go down
Gaabija.
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Gaabija.


Libra Buffalo
Pranešimų skaičius : 88
Registration date : 2011-03-27

Gaabija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaabija.   Gaabija. Icon_minitimeAntr. 06 07, 2011 2:03 am

ačiū! xD tikrai nesu miela, greičiau bjauri iš charakterio (shame) :D
tikiuosi yra ir daugiau sutapimų :D
Atgal į viršų Go down
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

Gaabija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaabija.   Gaabija. Icon_minitimeAntr. 06 07, 2011 8:07 pm

Miela pasirodei iš foto, o daugiau nežinau, nes juk nepažįstu:)
Atgal į viršų Go down
Gaabija.
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Gaabija.


Libra Buffalo
Pranešimų skaičius : 88
Registration date : 2011-03-27

Gaabija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaabija.   Gaabija. Icon_minitimeTr. 06 08, 2011 5:53 am

Bent tiek gerai :))
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Gaabija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaabija.   Gaabija. Icon_minitimeSk. 06 12, 2011 8:01 am

Tie kas patys apie save sako jog yra bjauraus charakterio dažniausiai būna visai kitokie - draugiški ir mieli ;-}
bent jau kiek teko susidurt su taip manančiais apie save;-} kokia esi tu, nežinau ;]]
Atgal į viršų Go down
Gaabija.
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Gaabija.


Libra Buffalo
Pranešimų skaičius : 88
Registration date : 2011-03-27

Gaabija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaabija.   Gaabija. Icon_minitimeSk. 06 12, 2011 7:14 pm

Man į akis nesako, kad aš bjauri, bet aš pati žinau, nes taip elgiuosi. Dažnai po tokio elgesio būna gėda, bet savo užsispyrusio charakterio dėka, nepasikeisiu:D
Atgal į viršų Go down
Živilė
Susipažįsti su Blair.
Živilė


Aquarius Rat
Pranešimų skaičius : 383
Registration date : 2010-04-24

Gaabija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaabija.   Gaabija. Icon_minitimePir. 06 13, 2011 4:17 am

Sveika. Tavo apra6yme man užkliuvo sakinys, kad nemėgsti savo klasiokų. O kodėl? :)
Atgal į viršų Go down
Gaabija.
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Gaabija.


Libra Buffalo
Pranešimų skaičius : 88
Registration date : 2011-03-27

Gaabija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaabija.   Gaabija. Icon_minitimePir. 06 13, 2011 8:33 am

todėl, kad jos yra kalės. ir čia per švelniai pasakyta :D
Atgal į viršų Go down
Živilė
Susipažįsti su Blair.
Živilė


Aquarius Rat
Pranešimų skaičius : 383
Registration date : 2010-04-24

Gaabija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaabija.   Gaabija. Icon_minitimePir. 06 13, 2011 10:06 am

Esu įsitikinusi, kad kai reikės išsiskirt. Visiem bus labai gaila ir jau po poros dienų pasiilgsit. Ypač jei gerai ir smagiai prieš tai pašvęstit ;D
Atgal į viršų Go down
Gaabija.
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Gaabija.


Libra Buffalo
Pranešimų skaičius : 88
Registration date : 2011-03-27

Gaabija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaabija.   Gaabija. Icon_minitimeAntr. 06 14, 2011 1:46 am

Pasiilgsiu iš trisdešimties maximum dešimties:D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gaabija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaabija.   Gaabija. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Gaabija.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Papasakok apie save-
Pereiti į: