The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Visa tiesa apie Laura. :)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Vanilyte*
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Vanilyte*


Leo Monkey
Pranešimų skaičius : 89
Registration date : 2011-05-11

Visa tiesa apie Laura. :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Visa tiesa apie Laura. :)   Visa tiesa apie Laura. :) Icon_minitimeSk. 06 05, 2011 11:11 pm


-
Sveikutes ;) mano vardas Laura :) tai va.. Gyvenu Plungeje,tai nedidelis miestas ir tikriausiai nedaug kam girdetas :).Gyvenimu ten nesiskundziu,nes vos ne visi ten pazistami,bet labai noreciau gyvent dideliame mieste,kur didelis judejimas ir daug zmoniu.
Kaip žmogus be vandens, taip aš be muzikos,telefono,kompiuterio,interneto,draugu. Draugai - tai mano visų emocijų šaltinis. Branginu juos ir myliu.
Bet man brangiausia yra šeima. Ji maža, bet jos nariai turi dideles ir auksines širdis.
Kokia esu net nenumanau. Kitų žodziai kalba už mane.Nors kai kam gal ir atrodau pasikelus,negrazi ar seip visokia kitokia,bet toks gyvenimas tenka su tuo susitaikyt ;) .Ne visi juk idealus. turiu begale draugu kuriems patinku ir kurie man patinka.
Domiuosi beveik viskuo kuo galima domėtis: ) seip esu smalsi,bet per daug nekisu nosies kur nereikai.
Dievinu kalbėtis su žmonėmis, juos išklausyti, pagelbėti, būti kartu. Pasakyti savo nuomonę, nuoširdžia, ir nesvarbu kokia jinai bebūtų. Esu ramus ir kartu linsmas žmogus. Kai reikia mėgstu tylą, o kai reikia triukšmą.Bet dazniausiai megstu triuksma :d
nekenciu vienatves,tai mane zudo.Negaliu visa diena sedet namuose viena.taip pat nemegstu isdavysciu,apkalbinejimu :d nors pletkai visai patinka :D tai va tiek...
tikiuosi surasti cia draugiu ar bent jau gerai sutart ir bendraut :) jei kas dar domina galit paklausti..
Atgal į viršų Go down
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

Visa tiesa apie Laura. :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visa tiesa apie Laura. :)   Visa tiesa apie Laura. :) Icon_minitimePir. 06 06, 2011 9:35 pm

Sveika, Laura :)
Pasirodei labai nuoširdi mergina Visa tiesa apie Laura. :) 584154 Gal daugiau papasakotum apie tai kuo mėgsti domėtis? :)
Atgal į viršų Go down
 
Visa tiesa apie Laura. :)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Laura.*
» Viskas apie Good. : )

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Papasakok apie save-
Pereiti į: