The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Darling. <3

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Darling
Ką tik įžengęs į mokyklą.
Darling


Female
Scorpio Dog
Pranešimų skaičius : 196
Miestas : Alytus
Registration date : 2010-10-12

Darling. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Darling. <3   Darling. <3 Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 1:16 am

Sveikutės, aš čia naujokė, tai prisistatysiu. Darling. <3 54149

Vadinuosi Agnė, gyvenu Alytuj. Mano zodiako ženklas skorpionas, bet šeip esu gana rami, draugiška, mėgstu naujas pažintis Darling. <3 231250 nors aišku kartais mėgstu pasikandžiot, bet neveltui esu skorpionas Darling. <3 231250

Pomėgiai: mėgstu piešti, skaityti, žiūrėti filmus, klausytis muzikos, fotografuotis, o kartais labai smagu ir nieko neveikti Darling. <3 133690 Jei apie piešimą, tai piešiu, o tiksliau kopijuoju iš nuotraukų ar profų piešinių, kuriuos internete randu. Nemėgstu piešt gamtos ar šeip ko, tai pas mane vien žmonės. Filmus bei muziką mėgstu pačių įvairiausių žanrų, na dažniausiai klausau popsą, bet nevengiu ir roko ar hip hopo jei užkabina 31 o jei jau užkabina, tai tiesiog negaliu būt be muzikos, per tą mokyklą ir laiko neturėjimą labai jos pasiilgstu, kažkaip ramina ji mane... Darling. <3 535201 Mėgstu ir fotografiją, su draugėm rangiam fotosesijas įvairiom temom kai yra laiko, jau nuotraukų tai turiu kokius kelis šimtus Darling. <3 231250 Ko nemėgstu, tai savaime suprantama eit į mokyklą ir daryt namų darbų, nors mokausi labai gerai. Gal todėl ir laiko per mokslo metus turu mažai, nors jokių būrelių nelankau, neįsivaizduoju kaip tada viską spėčiau 40 pamokos mėgstamiausios neturiu, bet esu humanitarė, kalbos sekasi gerai, o matematikos, chemijos, ypač fizikos juodai nevirškinu Darling. <3 940977

Kaip ir dauguma mėgstu pasėdėt prie kompo, dažniausiai lankausi facebooke, deviantarte, looklet, twilight forume, na ir dabar dar ir gossip girl firume :D

Taip pat mėgstu madą, vaikščiot po drabužių ir batų parduotuves ir svajoju kad galėčiau ten viską išpirkt, nors aišku svajonės ir lieką svajonėm Darling. <3 231250

Per TV tai dažniausiai žiūriu fashion tv, mtv, kitus muzikos kanalus perlekiu, bet šeip prie teliko praleidžiu mažai laiko, geraiu pati kokį filma parsisiunčiu 31

Tai va, tiek apie mane, tikiuosi neprailgo skaityt mano litanijos, jei kas domina, drąsiai klauskit Darling. <3 584154
Atgal į viršų Go down
Džess
Susipažįsti su Blair.
avatar


Female
Scorpio Snake
Pranešimų skaičius : 331
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-09-19

Darling. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darling. <3   Darling. <3 Icon_minitimePen. 10 15, 2010 2:10 am

Dar vienas skorpionas, sveika atvykusi : )))
Atgal į viršų Go down
http://www.truebloood.forumotion.net
Darling
Ką tik įžengęs į mokyklą.
Darling


Female
Scorpio Dog
Pranešimų skaičius : 196
Miestas : Alytus
Registration date : 2010-10-12

Darling. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darling. <3   Darling. <3 Icon_minitimePen. 10 15, 2010 2:22 am

Dėkui, skorpione ;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Darling. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darling. <3   Darling. <3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Darling. <3
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Papasakok apie save-
Pereiti į: