The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 laTulipe

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
laTulipe
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
laTulipe


Aquarius Rooster
Pranešimų skaičius : 239
Registration date : 2010-08-05

laTulipe Empty
RašytiTemos pavadinimas: laTulipe   laTulipe Icon_minitimeKv. 08 05, 2010 11:09 pm

sveikos (ar yra ir vaikinų? 60 ) laTulipe 54149

esu latulipe. Septyniolikos su puse metų panevėžietė. Jūsų forumą suradau tik vakar, kai panorau daugiau informacijos apie GG. Šiandien pažiūrėjau trečią pirmo sezono seriją. Esu perskaičiusi visas GG knygas, išleistas Lietuvoje. Laukiu kitų pasirodant. Taigi, tiek apie viską, kas susiję su GG laTulipe 829689

Rugsėjį (eh, jis jau taip arti) eisiu į vienuoliktą klasę... Tai štai, girdžiu, kaip kažkas iš kaimynų klausosi seniai girdėtos dainos ir galvoju, ką čia parašius 12

Pomėgiai. Didžiausia aistra- knygos. Labai mėgstu skaityti grožinę literatūrą. Geriausia ir labiausiai įstrigusi knyga yra Suada ,,Sudeginta gyva''. Daugiau apie mano perskaitytas knygas rasite čia (beje, reikia būti registruotiems. O puslapis tikrai geras). Taip pat neseniai pradėjau vesti tinklaraštį apie knygas, kurį rasite čia . Nors ir žiūriu retai, bet patinka filmai, ypač dramos. Kaip įdomiausius, įvardinčiau šiuos : Requiem for a dream, Candy, White oleander... Domiuosi rankdarbiais. Tiesa, nėra taip kad užsisėdėčiau vienoje srityje : išbandau tai vėlimą, tai siuvinėjimą.. Dėl to taip ir neišmokstu visko iki galo. Artimiausi planai : dekupažas, siuvinėjimas kryželiu, scrapbooking'as. Žinoma, yra mano laisvalaikyje vietos ir muzikai. Šiaip klausausi įvairią ir renkuosi dainą, o ne atlikėją/grupę. Nors jau beveik dešimt metų esu ištikima Ch. Aguilerai. Dažnai klausausi ir A. Mamontovo, Rihannos, Liūdnų slibinų.. Ai, neseniai ,,atradau'' Foje ir iš karto pamilau I love you

Draugai. Turiu nedaug draugių, bet gerų. Yra ir geriausia draugė, jos dėka galiu pasakyti, kad priešingybės traukia viena kitą.

Iš serijos nemėgstamiausi: klubinė muzika, televizija (dėl manęs jos gali ir nebūti), anekdotai apie antrą galą (vadinamasis amerikietiškas humoras), knarkimas, hm.. kas dar? 60 gal užtenka 31

Jei kas įdomu, klauskit laTulipe 829689


Paskutinį kartą redagavo laTulipe, Antr. 07 12, 2011 4:47 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Dova
Chuck pamerkia Tau akį.
Dova


Female
Scorpio Goat
Pranešimų skaičius : 505
Registration date : 2010-05-15

laTulipe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laTulipe   laTulipe Icon_minitimeKv. 08 05, 2010 11:32 pm

Sveika, labai idomus aprasymas : ) , klausimu kaip ir neturiu bent jau dabar , tikiuosi susibendrausim.
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

laTulipe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laTulipe   laTulipe Icon_minitimePen. 08 06, 2010 12:06 am

Sveika prisijungus prie musu <3

kaip matau esi tikra knygu megeja, ir tai is tiesu yra savotiskai zavu, nes dabar knygos daugeliui yra nustumtos i sali;] betn jau paklausinejus mano draugu garantuoju kad ne kiekvienas galetu pasakyti kada paskutini kart skaite kokia nors knyga savo malonumui:))

Tikiuos tau cia patiks, isitrauk i musu diskusijas ir susibendrausim:) Like a Star @ heaven
Atgal į viršų Go down
laTulipe
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
laTulipe


Aquarius Rooster
Pranešimų skaičius : 239
Registration date : 2010-08-05

laTulipe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laTulipe   laTulipe Icon_minitimePen. 08 06, 2010 12:28 am

Latte, Dova, ačiū už priėmimą laTulipe 54149 aš ir manau, kad susibendrausim.

mano draugų tarpe yra nemažai mėgstančių knygas. laTulipe 829689 skaitymas, manyčiau, vėl plinta. prie to prisideda ir filmai.
Atgal į viršų Go down
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

laTulipe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laTulipe   laTulipe Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 12:06 am

Sveika atvykusi :)
Atgal į viršų Go down
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

laTulipe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laTulipe   laTulipe Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 9:50 am

Sveika atvykusi ;)

Tikrai galiu pagirti už domėjimąsi knygomis, man jos irgi patinka, laiko netenka pastaruoju metu joms skirti daug, bet kada tik galiu prisėdu prie jų :}
Atgal į viršų Go down
laTulipe
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
laTulipe


Aquarius Rooster
Pranešimų skaičius : 239
Registration date : 2010-08-05

laTulipe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laTulipe   laTulipe Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 5:10 am

Avietyte, mistica laTulipe 54149
smagu, kad yra daugiau, mėgstančių knygas laTulipe 829689
Atgal į viršų Go down
laTulipe
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
laTulipe


Aquarius Rooster
Pranešimų skaičius : 239
Registration date : 2010-08-05

laTulipe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laTulipe   laTulipe Icon_minitimeTr. 10 27, 2010 11:27 pm

Užėjau pasigirti, kad baigiau žiūrėti gossip girl pirmąjį sezoną. Kažkaip ilgokai aš jį žiūrėjau. Bet jau kai prisėsdavau, tai po tris serijas ir pažiūrėdavau iš karto.
Tik vat pabaiga kažkaip nepatiko. Nors iš nuogirdų galiu spręsti, kad kai kas antrame sezone bus taip, kaip ir aš noriu. Ai, ir iki pat galo norėjau,
Spoiler:

Tai va, kol kas tenkinsiuos filmais ir Vampire diaries, na dar mokslais, kurių daug net ir per atostogas...... O antrą sezoną gausiu po atostogų.. :)

Ai, ir jei kas žinot ar sužinosit, kur galima įsigyti tokių skėčių kaip Serenos, parašykit čia :) (kad neterštume anos temos) :)
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

laTulipe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laTulipe   laTulipe Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 5:57 am

na kas del skeciu, tai reikia ieskot visose praduotuvese kur prekiauja skeciais;D nes tokiu tikrai yra;] kazkada man atrodo esu macius Verus (ne batu, o rankiniu) parduotuvej:) bet cia seniai buvo;]]
Atgal į viršų Go down
laTulipe
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
laTulipe


Aquarius Rooster
Pranešimų skaičius : 239
Registration date : 2010-08-05

laTulipe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laTulipe   laTulipe Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 6:04 am

Na šiaip ne man jo reikėjo iš pradžių, o draugei... Bet vėliau ir pati įsinorėjau :DDD Reiks ieškot laTulipe 54149
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





laTulipe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laTulipe   laTulipe Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
laTulipe
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Papasakok apie save-
Pereiti į: