The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 panika

Go down 
+2
Renata
Dova
6 posters
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



panika Empty
RašytiTemos pavadinimas: panika   panika Icon_minitimeTr. 05 26, 2010 11:39 pm

Sveiki visi. Mano vardas Simona, esu iš Vilniaus. Man 17 metų. "Gossip Girl" pradėjau žiūrėti visai neseniai, tačiau visas serijas "prarijau" akimirksniu. :D Mylimiausias mano veikėjas yra Chuck'as. :) Mėgstu skaityti, taip pat žiūrėti gerus filmus. Mėgiamiausias mano rašytojas yra E. Remarkas. Esu tiksliukė ir ketinu studijuoti biochemiją ar kažką panašaus. Net nežinau, ką dar paminėti, šiuo metu daugiau nieko nebesugalvoju. :D Tad klauskite, jei norėsite dar kažką apie mane sužinoti. :)
Atgal į viršų Go down
Dova
Chuck pamerkia Tau akį.
Dova


Female
Scorpio Goat
Pranešimų skaičius : 505
Registration date : 2010-05-15

panika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: panika   panika Icon_minitimeKv. 05 27, 2010 12:18 am

Sveika malonu ,kad prisijungei prie mūsų ;), keltina sezoną žiūri ? Nejau tikrai taip greit visus peržiūrėjai;o
Panašumas tik tas kad ir aš mėgstu Chuck ,žiūriu linksti prie tiksliųjų priešingai nei aš :D,ka dar veiki laisvalaikiu be filmų ir knygų skaitymo ?
Atgal į viršų Go down
Renata
Ką tik įžengęs į mokyklą.
Renata


Female
Capricorn Monkey
Pranešimų skaičius : 187
Registration date : 2010-05-14

panika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: panika   panika Icon_minitimeKv. 05 27, 2010 1:36 am

Sveika prisijungus. Iš kur esi? Kokios mėgstamiausios knygos ir filmai?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



panika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: panika   panika Icon_minitimeKv. 05 27, 2010 2:17 am

Dova rašo:
Sveika malonu ,kad prisijungei prie mūsų ;), keltina sezoną žiūri ? Nejau tikrai taip greit visus peržiūrėjai;o
Panašumas tik tas kad ir aš mėgstu Chuck ,žiūriu linksti prie tiksliųjų priešingai nei aš :D,ka dar veiki laisvalaikiu be filmų ir knygų skaitymo ?

Hey. Neseniai baigiau trečią. Dabar jau ketvirtojo laukiu. ;D Laisvalaikiu mėgstu pabūti gamtoje, taip pat negalėčiau gyventi be muzikos: visur, kur einu pasiimu ausinukus. :)

Renata rašo:
Sveika prisijungus. Iš kur esi? Kokios mėgstamiausios knygos ir filmai?

Sveika. Anksčiau minėjau, kad iš Vilniaus. :) Knygų ir filmų galėčiau išskirti be galo daug... Tačiau galiu paminėti, jog mėgstu filmus su Johnny Depp, kiti: "Skrydis virš gegutės lizdo", "Pragaro virtuvės vaikėzai", "Mažoji mis", dar mėgstu režisieriaus Tim Burton darbus: "Naktinis košmaras prieš Kalėdas", "Mirusi nuotaka", "Svynis Todas", "Raitelis be galvos"...
Atgal į viršų Go down
Renata
Ką tik įžengęs į mokyklą.
Renata


Female
Capricorn Monkey
Pranešimų skaičius : 187
Registration date : 2010-05-14

panika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: panika   panika Icon_minitimeKv. 05 27, 2010 3:13 am

"Pagaro virtuvės vaikėzai" ir man labai patinko. :)
Atgal į viršų Go down
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

panika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: panika   panika Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 3:01 am

Sveika Simona, malonu susipažinti ((: Matau, kad esu Johnny Depp'o gerbėja?? :D
Atgal į viršų Go down
Miss B.
Susipažįsti su Blair.
avatar


Female
Taurus Rooster
Pranešimų skaičius : 352
Miestas : Somewhere *
Registration date : 2008-06-19

panika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: panika   panika Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 3:54 am

Sveika prisijungusi!!!:}*

Aš irgi iš Vilniaus:) Tad kokią mokyklą lankai?;D

Aš taip pat dievinu Chuck ir tą jo nuostabų balsą!;P
Atgal į viršų Go down
dafnė
Susipažįsti su Blair.
dafnė


Leo Rooster
Pranešimų skaičius : 306
Miestas : new york
Registration date : 2009-10-25

panika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: panika   panika Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 9:13 am

sveika atvykusi!
iš tiesų iš tokio trumpučio aprašymo nesugebėjau susidaryti visiškai tvirtos nuomonės apie žmogų:p gal papasakosi apie savo laisvalaikį, galbūt kokius nors neįprastus pomėgius.
o šiaip, aš dafnė, malonu susipažinti:}
Atgal į viršų Go down
M
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
M


Pisces Dog
Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2010-04-07

panika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: panika   panika Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:19 am

o, Remarkas ir man patinka :>
dėl tiksliųjų tai pavydžių, norėčiau ten gaudytis geriau. mane visi labai su visokiom biochemijom spaudžia, perspektyvu juk ir visa ką, bet neturiu aš tam smegenų nors tu ką :))
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





panika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: panika   panika Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
panika
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Papasakok apie save-
Pereiti į: