The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Sukneles

Go down 
+3
Loll'is
Latte
Avietytė
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Živilė
Susipažįsti su Blair.
Živilė


Aquarius Rat
Pranešimų skaičius : 383
Registration date : 2010-04-24

Sukneles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sukneles   Sukneles - Page 2 Icon_minitimePen. 03 18, 2011 11:32 pm

Mėgstu labai daug ką. Nemėgtu tik laaabai ryškių spalvų arba labai pūsrų sijonų. Kitaip tariant nemėgstu pompastikos...
Žinoma ieškojau. Vakar nuvažiavusi į miesto galą... Į parduotuvę drabužių... Su drauige išsimatavomn visas ten esančias sukneles. ir nei viena nelipo ir netiko...
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Sukneles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sukneles   Sukneles - Page 2 Icon_minitimePir. 03 21, 2011 10:57 am

o kuriam mieste tu gyveni?;]
nori butent sukneles? nebandei ieškotis kokio grazaus sijono, ir tada prie jo priderinti kokia palaidine?
Atgal į viršų Go down
Živilė
Susipažįsti su Blair.
Živilė


Aquarius Rat
Pranešimų skaičius : 383
Registration date : 2010-04-24

Sukneles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sukneles   Sukneles - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 22, 2011 6:18 am

Šiauliuose. Taip taip... Akropolis ir Saulės miestas visi išvaikščioti... Brukline ir Tilžėj taip pat buvau. Centre parduotuves apėjau (nors galim sakyt jų net nėra ten)
Suknelės mane tiesiog labiau traukia, nei sijonas ir palaidinė, bet jei nieko neišeis rinksiuos šį variantą.
Atgal į viršų Go down
laTulipe
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
laTulipe


Aquarius Rooster
Pranešimų skaičius : 239
Registration date : 2010-08-05

Sukneles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sukneles   Sukneles - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 30, 2011 3:13 am

Tik dabar užtikau šią temą. Latte suknelė man labai graži. Gaila, kad Avietytės neberodo..

Živile, net nežinau, ką patarti. Paprasčiausiai gali pavaikščioti po internetines parduotuves, pavartyti pvz burdą ar dar kokį žurnalą ir rasti patinkantį modeliuką, kurį siuvėja tau pasiūtų. Pati rašei, kad nemėgsti pompastikos, ryškių spalvų, tai manyčiau, kad suknelę, kurią pasisiųsi, galėsi užsivilkti ne kartą.

Man kitais metais bus ,,didžiosios'' šventės- paskutinis skambutis, išleistuvės.. Numanau, kad bus nelengva rasti norimą ir tinkamą..
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Sukneles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sukneles   Sukneles - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 9:14 am

laTulipe rašo:
Tik dabar užtikau šią temą. Latte suknelė man labai graži. Gaila, kad Avietytės neberodo..


Ten jau nebe mano rodo ;-}
mano buvo ne juoda.. cia kazkokia kitokia jau rodo suknele, tad istrinsiu ta nuoroda is vis;-}}
Atgal į viršų Go down
laTulipe
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
laTulipe


Aquarius Rooster
Pranešimų skaičius : 239
Registration date : 2010-08-05

Sukneles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sukneles   Sukneles - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 23, 2011 4:29 am

Latte rašo:

Ten jau nebe mano rodo ;-}
mano buvo ne juoda.. cia kazkokia kitokia jau rodo suknele, tad istrinsiu ta nuoroda is vis;-}}
aišku 31
Atgal į viršų Go down
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

Sukneles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sukneles   Sukneles - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 04, 2011 10:42 pm

Labai norėčiau nusipirkti suknelių vasarai, nors ne itin jas ir nešioju :) Sakau reiktų pradėt :)
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Sukneles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sukneles   Sukneles - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 21, 2011 10:29 am

Šią vasarą tai beveik kasdien su suknele būnu:-) anksčiau tikrai rečiau nešiodavau sukneles, o dabar beveik vien tik suknelės ir sijonai:-) ir parduotuvėse vis dažniau akys užkliūna už suknelių:-))
Atgal į viršų Go down
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

Sukneles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sukneles   Sukneles - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 21, 2011 11:45 am

Šiemet ant bangos visos suknelės, visur jų pilna kaip niekad :) Aš irgi nusipirkau vieną, bet nėra kaip nešiot kolkas:))
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Sukneles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sukneles   Sukneles - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 23, 2011 10:54 am

na kazkaip net nepastebejau kad siemet butu isskirtinai daugiau sukneliu parduotuvese :-} visad vasaros sezonu ju budavo nemazai, tik sia vasara kazkaip pati pradejau jas dazniau nesioti:-}
Atgal į viršų Go down
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

Sukneles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sukneles   Sukneles - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 23, 2011 11:51 am

O man kažkaip užkrito į akis, kad šiemet daugiau:)))
Atgal į viršų Go down
WannabeS
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
WannabeS


Aquarius Pig
Pranešimų skaičius : 26
Registration date : 2010-11-03

Sukneles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sukneles   Sukneles - Page 2 Icon_minitimeAntr. 01 10, 2012 2:31 am

Nelabai skaitinejau, Bet verta apsilankyti Newlook website, ten as beveik visas suknes savo perku.. Nu as pardeij, bet jai siuncia i LT, tai geru rasit.. Bershka, Oull and Bear.. Top SHop'e ir River Island jai pinigu turit :P Myliu sukneles deveti
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sukneles - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sukneles   Sukneles - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sukneles
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Grožio studija-
Pereiti į: