The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Darbas

Go down 
+4
Miss B.
Eri
Latte
Avietytė
8 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Darbas   Darbas Icon_minitimePir. 06 16, 2008 7:24 pm

Apie darbą. Dirbate? Esate patenkinti/nepateinkinti? Ar dirbate vasarą daug užsidirbate? kur dirbote ? pasidalinkite :)
Atgal į viršų Go down
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeŠt. 07 12, 2008 8:42 pm

Dirbu šią vasarą pirmą kartą, plaunu indus picerijoj ir laukiu kada greičiau baisis (:
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimePen. 12 19, 2008 8:22 am

aš šiai vasarai noreciau susirasti darba :} bet kazin kaip cia bus :} tikiuos pavyks :}
Atgal į viršų Go down
Eri
Susipažįsti su Blair.
Eri


Female
Gemini Monkey
Pranešimų skaičius : 307
Miestas : Black Gold City
Registration date : 2008-10-18

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeSk. 12 21, 2008 10:40 am

Aš irgi noriu koki darbą susirast šiai vasarai nes kažkaip kuo toliau tuo labiau nepatinka prašyt tėvų savom išlaidom;] o darbas tai bet koks tiktu išskyrus : ravėjimas, ir laikraščių pardavinėjimas turguje - kažkaip šitie darbai nepriliptu net jei butu baisiausia ekonomine krize..;|
Atgal į viršų Go down
Miss B.
Susipažįsti su Blair.
avatar


Female
Taurus Rooster
Pranešimų skaičius : 352
Miestas : Somewhere *
Registration date : 2008-06-19

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimePen. 01 16, 2009 7:36 am

As tai ziauriai noriu vasara kur nors padirbeti. Malonu uzsidirbti paciai.
Bet kazkaip tevai man nelabai leidzia, sako kam man dirbti jei ir taip duoda pinigu kiek paprasau.
Ir siaip sako dar papulsi kur ne ten.
Bet gal sia vasara kaip nors prasimusiu Darbas 217640

Jei tetis pasistengtu pats galetu mane kur nors ikisti, pvz. kad ir pas save idarbinti Darbas 217640
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
Karamelinė Saulė


Female
Gemini Horse
Pranešimų skaičius : 236
Registration date : 2009-01-05

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimePen. 01 16, 2009 7:42 am

Šią vasarą planuoju dirbti.
Bus puiki galimybė užsidirbti savom išlaidom prieš išvykstant į kitą miestą studijuoti.
Ir šiaip.
Manau, kad man pats laikas būti atsakingai už save ir nepriklausyti nuo tėvų kišenės.
:Rarr:
Atgal į viršų Go down
Miss B.
Susipažįsti su Blair.
avatar


Female
Taurus Rooster
Pranešimų skaičius : 352
Miestas : Somewhere *
Registration date : 2008-06-19

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimePen. 01 16, 2009 7:46 am

Karamelinė Saulė rašo:
Šią vasarą planuoju dirbti.
Bus puiki galimybė užsidirbti savom išlaidom prieš išvykstant į kitą miestą studijuoti.
Ir šiaip.
Manau, kad man pats laikas būti atsakingai už save ir nepriklausyti nuo tėvų kišenės.
:Rarr:

Jo;] savi pinigai yra savi;]
I kuri miesta vaziuosi studijuoti?
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
Karamelinė Saulė


Female
Gemini Horse
Pranešimų skaičius : 236
Registration date : 2009-01-05

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimePen. 01 16, 2009 7:50 am

Galvoju apie Kauną, nes rinksiuosi ne miestą, o specialybę.
Nors, žinoma, jaučiu didelį prielankumą Vilniui.
Pradžioje galvojau apie užsienį, bet pagalvojau, kad geriau mediciną mokytis lietuvių kalba, o po to kur nors išvažiuoti rezidentūros.

O, jei į temą, viliuosi rasti darbą, kuriame yra daug bendravimo su žmonėmis, nes tikrai sunkiai iškęsčiau stovėjimą prie konvejerių ar dar kokių neaiškių aparatų. Ta rutina tikrai išvestų iš proto.
Darbas 468184
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimePen. 01 16, 2009 8:31 am

Bet idomu kaip sia vasara bus su tuo darbu mum :} nes juk dabar pilna zmoniu su patirtim ir isilavinimu kurie neturi darbo (krize) ;}}
Atgal į viršų Go down
Eri
Susipažįsti su Blair.
Eri


Female
Gemini Monkey
Pranešimų skaičius : 307
Miestas : Black Gold City
Registration date : 2008-10-18

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:06 am

Aha o dar tokias nepilnametes kazin ar kas noretu priimt pas save, kai darbo birzos luzta nuo atleistuju;)
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
Karamelinė Saulė


Female
Gemini Horse
Pranešimų skaičius : 236
Registration date : 2009-01-05

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:08 am

Na, bet yra toks dalykas kaip motyvacija, jaunatviškas maksimalizmas ir pažintys.
Darbas 217640
Atgal į viršų Go down
Eri
Susipažįsti su Blair.
Eri


Female
Gemini Monkey
Pranešimų skaičius : 307
Miestas : Black Gold City
Registration date : 2008-10-18

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:11 am

Kazin ar sia vasara kam nors rupes jaunatviskas maksimalizmas :)
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:13 am

Eri rašo:
Kazin ar sia vasara kam nors rupes jaunatviskas maksimalizmas :)

butent :}
darbo birzose pilna zmoniu :} tai tas jaunatviskas maksimalizmas tikrai mazai kam rupes :}
Atgal į viršų Go down
Eri
Susipažįsti su Blair.
Eri


Female
Gemini Monkey
Pranešimų skaičius : 307
Miestas : Black Gold City
Registration date : 2008-10-18

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:17 am

Na nebent atsirastu geru nekorumpuotu darbdaviu kad tave jauna zmogu idarbintu, bet cia tik svajuko drambliones;)
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
Karamelinė Saulė


Female
Gemini Horse
Pranešimų skaičius : 236
Registration date : 2009-01-05

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:18 am

Na, aš turbūt kalbu labiau ne apie tokį įsidarbinimą, kuomet užsiregistruoji darbo biržoje ir rankas sudėjęs lauki, kuomet darbas kaip iš dangaus nukris.
Jei esi pasiryžęs, tai tikrai tą darbą rasi.
Na, nebent ieškai tobulo darbo, kur už nieko neveikimą gali gauti porą tūkstančių už mėnesį.
:scratch:
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:21 am

o kas tau sako ka nors apie tai kad mes snekam api uzsiregistravima darbo birzoje ?
tiesiog bent jau assakau kad dabar turbut nemaza dalis lietuvos be darbo :} ir su issilavinimu , ir patirtim . todel manau pirmenybe tikrai bus jiems , o ne mums kuriems reikia sezoninio darbelio . ir tas ryztas nelabai gali padet .
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
Karamelinė Saulė


Female
Gemini Horse
Pranešimų skaičius : 236
Registration date : 2009-01-05

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:24 am

Na, kad jūs tiesiog prikišinėjat, kad darbo biržose daug žmonių ir pan.
Nežinau, aš sakau iš savo pusės. Praėjusią vasarą lengvai gavau darbą, kitai vasarai irgi esu susiradusi. Ir ta baisi krizė ar bedarbystė kol kas mano aplinkoje labai nepasireiškė.
Atgal į viršų Go down
Eri
Susipažįsti su Blair.
Eri


Female
Gemini Monkey
Pranešimų skaičius : 307
Miestas : Black Gold City
Registration date : 2008-10-18

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:26 am

Vis delto jeigu tokia kaip as - nepilnamete, noreciau isidarbint, ir atsirastu zmogus kuris turi issilavinima pagal ta specialybe tai manau be jokiu kalbu priimtu pastaraji, nes as dar esu vaikas ir mane gali islaikyt tevai..stai apie ka eina kalba..;)
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:28 am

niekas tau nieko neprikišineja tik sako taip kaip yra !
gerai kad jau susiradai siai vasarai darbo , valio!

tiesiog cia kalbejom apie tai kad jei nelabai yra tokiu pazistamu kurie galetu kur nors "ikist" tai sia vasara bus zymiai sunkiau susirasti darba . na nebent tinka koks nors ledu pardavinejimas ar braskiu skynimas , tokiu atveju tai manau nebus sunku . bet tiems kas nori kokio geresnio darbo tikrai bus sunkiau susirasti ji sia vasrara nei kad praeita ar uzpraeita . MANO NUOMONE
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:29 am

Eri rašo:
Vis delto jeigu tokia kaip as - nepilnamete, noreciau isidarbint, ir atsirastu zmogus kuris turi issilavinima pagal ta specialybe tai manau be jokiu kalbu priimtu pastaraji, nes as dar esu vaikas ir mane gali islaikyt tevai..stai apie ka eina kalba..;)

Butent!
Atgal į viršų Go down
Eri
Susipažįsti su Blair.
Eri


Female
Gemini Monkey
Pranešimų skaičius : 307
Miestas : Black Gold City
Registration date : 2008-10-18

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 11:31 am

;D be to gali buti taip: visgi bus vasara, krize isisiubavusi, ka tu gali zinot gal ta tavo darbo vieta kas nors kitas pasisavins ir paliksi ant ledo..Na aisku neduok die, gerai darbas babkes ir t.t. Bet tinka pasakymas kas butu jeigu butu:)
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
Karamelinė Saulė


Female
Gemini Horse
Pranešimų skaičius : 236
Registration date : 2009-01-05

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:28 pm

Visų pirma, priimu kiekvieno nuomonę, ir čia yra diskusijų forumas, tai galiu pareikšti taip pat savąją. Pasijutau tikrai nemaloniai, kai iš visų pusių puolama, lyg būčiau kokia išsišokėlė.
Daviau tik pavyzdį. Kad gali įsidarbinti ir nieko nemokantis paauglys. Ir tai nėra tokia utopija. Nieks nežino, kas būtų, jeigu būtų. Gal aš net neišgyvensiu iki tos vasaros.
Manau, reikia užbaigti šitą temą, nes bet kuriuo atveju aš būsiu neteisi jūsų atveju.
Atgal į viršų Go down
Eri
Susipažįsti su Blair.
Eri


Female
Gemini Monkey
Pranešimų skaičius : 307
Miestas : Black Gold City
Registration date : 2008-10-18

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeSk. 01 18, 2009 1:08 am

Na nesuprask klaidingai, tiesiog as reiskiau savo nuomone, diskutavau, latte taip pat, tu taipogi, o viso to pasekme karsta diskusija;) Taigi darbas vasara (uzmirstant krizes, visokius nesusipratimus) yra gerai, kai nori uzsidirbt savu pinigu ir nesedet tevu kiseneje:)
Atgal į viršų Go down
yuki
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
yuki


Pisces Monkey
Pranešimų skaičius : 33
Registration date : 2009-07-03

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeTr. 07 22, 2009 11:47 pm

Karamelinė Saulė rašo:
Visų pirma, priimu kiekvieno nuomonę, ir čia yra diskusijų forumas, tai galiu pareikšti taip pat savąją. Pasijutau tikrai nemaloniai, kai iš visų pusių puolama, lyg būčiau kokia išsišokėlė.
Daviau tik pavyzdį. Kad gali įsidarbinti ir nieko nemokantis paauglys. Ir tai nėra tokia utopija. Nieks nežino, kas būtų, jeigu būtų. Gal aš net neišgyvensiu iki tos vasaros.
Manau, reikia užbaigti šitą temą, nes bet kuriuo atveju aš būsiu neteisi jūsų atveju.

Kad nieko nemokantis paauglys gali įsidarbinti visiškai sutinku.
Priėmė mane į siuvyklą, kur buvo ir krūva norinčių ten dirbti pilnamečių, bet pasirodo mano pokalbis su vyr. vedėja padarė didesnį įspūdį, nei pokalbiai su vyresniais žmonėmis.
Paaugliai per daug nuvetina savo galimybes.
Atgal į viršų Go down
Džess
Susipažįsti su Blair.
avatar


Female
Scorpio Snake
Pranešimų skaičius : 331
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-09-19

Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitimeSk. 09 20, 2009 3:50 am

Norėčiau kad ir kokio menko darbelio, svarbu kad gaučiau pinigų...
Nes mano norai didesni, negu turėjimas pinigų ir galėjimas juos leisti kaip noriu...
O iš tėvų ir taip nesinori imti...
Atgal į viršų Go down
http://www.truebloood.forumotion.net
Sponsored content





Darbas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darbas   Darbas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Darbas
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Bendrai apie viską-
Pereiti į: