The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 i will sing

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
laffate
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
laffate


Female
Gemini Pig
Pranešimų skaičius : 10
Miestas : NEW YORK
Registration date : 2009-11-18

i will sing Empty
RašytiTemos pavadinimas: i will sing   i will sing Icon_minitimeTr. 11 18, 2009 8:57 am

SU JUMIS SVEIKINASI ALEXIUS XOXO


sveikiii. esu santa, man keturiolika. gyvenu vilniuje. turiu katiną, ir šuniuką. esu aštuntokė. linksma / draugiška / atvira / nepastovi / drąsi / drąsiai išsakau savo nuomonę ' mėgstu sedėti forumuose, mane dažniausiai visi pažysta kaip laffate arba alexa. mano mylimiausia grupė - paramore. mano mylimiausi serialai, be kurių negaliu gyventi - prison break ir gossip girl. mano mėgstamiausios spalvos - violetinė, raudona ir pilka. mano mylimiausias sportininkas - linas kleiza. mano mėgstamiausia sporto šaka - krepšinis. mano mylimiausia šalis - anglija, amerika, argentina ir japonija. mano mylimiausi miestai - londonas ir niujorkas. mano mylimiausios pamokos - istorija, kūno kultūra, geografija ir anglų kalba. internete daugiausia būnu - twitteri, forumuose, pope. man labiausiai nepatinka muzikos grupė yra tokio hotel. nemėgstu meksikietiškų serialų. nemėgstu rudos spalvos. nemėgstu žmonių, kurie pavyzdžiui sako 'tik nežiūrėkit,mano darbai labai baisūs' bet vistiek rodo. nemėgstu melagių,apsimetelių. nemėgstu šalčio, bet myliu lietų. turiu eiti jau,tad taip ir baigiu savo prisistatyma;)
iki;*
I love you
Atgal į viršų Go down
laffate
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
laffate


Female
Gemini Pig
Pranešimų skaičius : 10
Miestas : NEW YORK
Registration date : 2009-11-18

i will sing Empty
RašytiTemos pavadinimas: stupid things   i will sing Icon_minitimeTr. 11 18, 2009 9:01 am

paskutinė pati naujausia;*
pirma
antra
trečia
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

i will sing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i will sing   i will sing Icon_minitimeTr. 11 18, 2009 9:32 am

labuka;] idomu buvo skaityti ka parasei;]p
sveika atvykusi;]

man taip pat nepatinka kai zmones sako : " 'tik nežiūrėkit,mano darbai labai baisūs' bet vistiek rodo " , arb asu nuotraukomis taip pat, "nekreipkit demesio, negraziai isejau" bet vistiek nuotraukas rodo;D

tokio hotel ir as nemegstu.. kaip tik vakar kaimynai ant viso garso uzsileide buvo tokio hotel,maniau kad isprotesiu;D
Atgal į viršų Go down
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

i will sing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i will sing   i will sing Icon_minitimeAntr. 11 24, 2009 6:01 am

Sveeeika :DD

Mano akys tiesiog nušvito, kai paminėjai Japoniją :D Atrodo tik keli pasauly žmonės, kurie šią šalį pamini tarp mėgstamų :DD
Atgal į viršų Go down
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

i will sing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i will sing   i will sing Icon_minitimeAntr. 11 24, 2009 6:03 am

Labai miela pirma foto :)
Antros iš pradžių nesupratau :DD
Atgal į viršų Go down
Džess
Susipažįsti su Blair.
avatar


Female
Scorpio Snake
Pranešimų skaičius : 331
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-09-19

i will sing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i will sing   i will sing Icon_minitimeAntr. 11 24, 2009 6:19 am

labai nice nuotraukytės :)
Atgal į viršų Go down
http://www.truebloood.forumotion.net
Sponsored content





i will sing Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i will sing   i will sing Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
i will sing
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Papasakok apie save-
Pereiti į: