The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kelionės

Go down 
+4
Miss B.
Karamelinė Saulė
Shypt
Avietytė
8 posters
AutoriusPranešimas
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kelionės   Kelionės Icon_minitimePir. 06 16, 2008 7:21 pm

Kur esate buvę? kokiu transportu keliavę? ar patiko? kokias šalis dar norėtumėt aplankyti ?
Atgal į viršų Go down
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės Icon_minitimeŠt. 07 12, 2008 8:47 pm

Daug kur esu buvus ;D Nu bet gal ir ne daug ;D


Anglija
Buvau ten 2005 vasarą. Nelabai patiko, nes buvau su mama ten. tai nebuvo, ka veikti, Bet siaip šalis tikrai graži.

Latvija
Dažnai važiuojam, kai nėra ką veikti ten paisvažinėti. Panaši šalis, kaip Lietuva. Buvau ten kažkokioj Pily.

Lenkija
Galvojau, kad "lieva" šalis, bet kai apsistojom tokiam kempinge, kur visą naktį linksminomės, šokom ir t.t. tai tikrai pakeičiau nuomonę. taip ten nerealu :) Noriu dar Į ta kempingą ;D

Ukraina
Ten gimė mano senelis. Tai galima sakyt, mano giminaičių šalis. Graži šalis. Apsistojom ten netoli juodosios jūros truputį "baisiam" kempinge, bet kai ten tik miegot reikėjo, tai visai nebaisu, nes taip visą laiką męs ir linksminomes, susipažnom su ukrainiečiais, buvo super. Vakarėliai. :)

Vengrija
Irgi įspūdinga šalis. Gražūs miestai. Ir visa kita. Kagi, neapsėjom ir be pasilinksminimų.


Kroatija
Čia tai rojus. Pasakų šalis. Adrijos jūra, joje esantys kalnai, saulėlydis, žvaigždėtas dangus. Nu ką aš žinau, neturiu žodžių apsakyt, kaip man ten patiko. Daugiausia nuotykių ten ir patyriau. Labai įsiminė kalnai ir Plitvicos ežerai.

Rumunija
Šalis, kaip šalis. Ten šventėm tėčio gimtadienį. Jėgelė Nors nuotykių nedaug, bet įsiminė, kad ten visi, aki važiuoji nesvarbu , kad nereikia, bet visi ten pypsina mašinų signalais. Juokinga :D :D Ir dar, ten arti savęs pamačiau didžiulę meškutę. Tokia miela. P{irmą kartą iš arti taip mačiau :)


Moldova
Nieko negaliu pasakyti, tik tiek kad ten pilna musulmonų :) Nu tu dėdžių taip apsirengusiu :D :D :D net dienos toj šalį nepabuvom.

Slovakija
Gražūs kalnai, ir didieji ir mažieji tatrai, buvau ir vasarą ir žiemą. Tiesa žiemą ten gražiau :) Kai buvau vasarą, mes su lenkais ir vokiečiais surengem toki gerulį partyy ;DD iki pat ryto :)


O šiaip teko važiuoti pro vokietiją ir prancūziją (:


Na kaip ir viskas :)


Labai noriu į Kiniją ir į JAV[/i]
Atgal į viršų Go down
Shypt
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Shypt


Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 40
Registration date : 2008-08-29

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės Icon_minitimePen. 08 29, 2008 1:53 am

Ši vasara man buvo tikrai pilna kelionių.
Labiausiai patiko Italijoje. Ypač Venecijoj. Aplankyti šį miestą buvo viena didžiausių mano svajonių. Taip pat Verona paliko nemažą įspūdį. Norėčiau kada čia sugrįžti.
Tuo pačiu teko aplankyti Austriją, Čekiją bei Lenkiją.
Taip pat šiemet buvau Ukrainoj. Na pamatyti šią šalį buvo įdomu, bet sugrįžti nenorėčiau. Visur baisi netvarka ir šiaip nelabai man ten patiko.
Paskutinė kelionė šią vasarą buvo į Kroatiją. Čia jau buvo grynai poilsinė kelionė, bet mano tėčiui po poros dienų atsibodo paplūdimy gulėt tai aplankėm vieną salą bei nacionalinį parką (prie tų pačių Plitvicos ežerų, kaip Avietytė). Taip pat buvom Čekijoj pas vieną tėčio verslo partnerį. Aprodė mum miestą (nepamenu pavadinimo :D). Patiko labai. Visur sutvarkyta gražiai. Taip pat be jau minėtos Austrijos buvom Slovėnijoj.
Pirmoji mano kelionė į užsienį buvo į Latviją. Žinoma, labiausiai patiko akvaparkas :D Na Ryga irgi gražus miestas.
Taip pat dar esu buvus Estijoj. Taline patiko, nepaisant to, kad sugebėjom pasiklysti ir vos radom autobusą :D Bet Saremo salose nieko gero nemačiau. Dar nakvojom kažkokiam pajūrio miestely tai susipažinom su kažkokiais estais. Linksma buvo :D

Labiausiai aplankyti norėčiau Barseloną. Svajonių miestas mano.
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
Karamelinė Saulė


Female
Gemini Horse
Pranešimų skaičius : 236
Registration date : 2009-01-05

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės Icon_minitimePen. 01 09, 2009 8:57 am

Dažnai vasarą kur nors nuvažiuoju. Arba su muzikos mokykla, arba su dar kokia nors kompanija.


Galbūt labiausiai išnaršiusi esu Vakarų Europą. Teko pabūti Italijoje (Venecija, Milanas) , Prancūzijoje (Paryžius, Taizė), Ispanijoje (Barselona, San Sebastian, Vigo), Austrijoje (Viena), Čekijoje (Praha), Vokietijoje (Berlynas, Dresdenas), Lenkijoje (Varšuva), Latvijoje (Ryga).

Norėčiau nuvykti į Londoną, Romą arba Amsterdamą. Tikiuosi, kada nors teks proga ten nuvykti.
Kelionės 163655
Atgal į viršų Go down
Miss B.
Susipažįsti su Blair.
avatar


Female
Taurus Rooster
Pranešimų skaičius : 352
Miestas : Somewhere *
Registration date : 2008-06-19

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės Icon_minitimePen. 01 16, 2009 7:21 am

As keliauju pakankamai daug, ypac su seima;]
Tai yra musu hobis ;]
Aplankiusi esu:
Anglija, Svedija, Suomija, Olandija, Latvija, Danija, Vokietija, Lenkija, Baltarusija, Austrija, Cekija, Bulgarija, Vengrija, Prancuzija, Italija, San Marinas, Ispanija, Graikija, Turkija, Maroka, Egipta, Tunisa, Kenija, Izraeli, Sri Lanka...

Tikiuosi tuo mano narsymas pasaulio nesibaigs;]
Visuomet skrendu lektuvu, nes taip komfortabiliausia ir greiciausia.

Daugiausiai kartu tikriausiai esu buvusi Ispanijoje, nes mano tevai sia sali isimyleje ir ten daugiausiai praleidziu savo vasara...jau Ispanijos kultura man iaugusi i krauja.

Kaip miestas man labai patinka Londonas...visai noreciau jame pagyventi, o ne tik sveciuotis. Kadangi ten mokosi mano sese, tai bunu daznas svecias.

Pries kelias dienas grizau is SRI LANKOS, be galo grazi ir turtinga salis-sala. Praleidau be galo nuostabu laika tenais ir galiausiai dar sviezi prisiminimai.

Labai noriu pradeti keliauti po Amerika ir pagaliau ir mano tevai apie tai galvoja. Tai gal si mano svajone greitu laiku issipildys.

O galiausiai artimiausi planai yra aplankyti Rusija ir Portugalija, bet vel gi Ispanija;]
Atgal į viršų Go down
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės Icon_minitimeTr. 09 16, 2009 6:47 pm

Šią vasarą kaip reikiant pakeliavau :)

Buvau Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Prancuzijoje (žiauuuriai patiko Paryžius, norėčiau ten gyvent ;) ), Ispanijoje, Andoroje, Šveicarijoje ir Čekijoje :)

Taigi pamačiau tikrai nemažai, viskas patiko :)

Iš viso su visu sąrašu esu aplankius 17 europos šalių, bet čia tik 6 procentai viso pasaulio :))
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės Icon_minitimeTr. 09 16, 2009 9:16 pm

Su kuo cia taip keliavai?;] su seima?;]
Atgal į viršų Go down
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės Icon_minitimeKv. 09 17, 2009 2:15 am

su tėčiu :)
Atgal į viršų Go down
Džess
Susipažįsti su Blair.
avatar


Female
Scorpio Snake
Pranešimų skaičius : 331
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-09-19

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės Icon_minitimeSk. 09 20, 2009 3:39 am

Voi kaip aš jums pavydžiu :25255:
Aišku baltu pavydu 36

Nes aš kol kas niekur nekeliavau :57859:
Nors viskas dar prieš akis :888:
Atgal į viršų Go down
http://www.truebloood.forumotion.net
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės Icon_minitimeSk. 09 20, 2009 4:34 am

Taip, laiko dar yra :)
Atgal į viršų Go down
karolin ./a
Ką tik įžengęs į mokyklą.
avatar


Female
Aquarius Pig
Pranešimų skaičius : 157
Registration date : 2010-01-29

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės Icon_minitimePir. 06 07, 2010 5:31 am

esu buvusi turkijoje, ispanijoje, italijoje, vokietijoje, lenkijoje, latvijoje, švedijoje ir dar kelios šalys, kurias paprasčiausiai pravažiavau. ;}

keliavau lėktuvu ir autobusu. ;D

o šiaip kelionės man BEPROTIŠKAI patinka. tai nerealiai geras dalykas. ypač poilsinės. kai po ilgų mokslo metų išvažiuoji užsitarnauto poilsio ;DD
Atgal į viršų Go down
Živilė
Susipažįsti su Blair.
Živilė


Aquarius Rat
Pranešimų skaičius : 383
Registration date : 2010-04-24

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės Icon_minitimePir. 06 07, 2010 5:34 am

Pavydu darosi čia paskaičius... Mano tolimiausias taškas Latvija. ;DDD Kaip tik rytoj dar važiuoju...
Bet kiek čia man dar tų metelių... Kiek dar visko bus. Tad tikrai žinau, kad dar spėsiu pamatyt ir aplankyt kitas šalis. ;)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kelionės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Bendrai apie viską-
Pereiti į: