The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 avada kedavra

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Blair
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Blair


Libra Dog
Pranešimų skaičius : 31
Registration date : 2009-08-30

avada kedavra Empty
RašytiTemos pavadinimas: avada kedavra   avada kedavra Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 3:04 am

avada kedavra 34xrhu1

A B O U T THE G I R L
Edita. 15 metu. Gimtadienis spalio 11. Kedainiai, Lietuva. Man patinka eiti i mokykla (ir ten stumti laika), poslai kalbeti ir elgtis, isimyleti pirma pasitaikiusi grazu berna, buti su draugais, sokti, dainuoti, photoshopinti, vaikscioti per lietu be skecio, parom guleti ir ziureti filmus ir serjalus, sedeti twittery ir masiskai tweetinti, sedeti skypej ir kalbet su visais, sedet su telefonu rankoj ir atrasinet 10 zmoniu tol, kol paskaus rankos (!!!), sedeti facebooke ir ten susirasineti, lietingom dienom sedet namie, sauletom dienom ka nors veikti, tusavoti, gyvent atskirai nuo tevu, saule + lietus, siegas, kalbeti anglu kalba, kaljanas, japoniskas maistas, mc donanldo maistas, sokoladas, kava, zalia arbata, pietu pertrauka mokykloj. Nekenciu, kai reikia anksti keltis ir man neiseina to padaryti, savo tevu (kartais), blogu pazymiu, labai labai karstu vasaros dienu...


RANDOM F A C T S
• esu biatch 24/7
• esu auksciausio lygio no lifere. negaliu gyventi be twitter, facebook, livejournal ir S.S.
• virtuve ir as -- du nesuderinami dalykai
• negaliu pakesti savo tiesiu plauku. visada turiu susigarbanot arba susivelt
• sapnavau, kad masina partrenkiau zmogu
• ziauriai bijau tamsos, visokiu dvasiu ir zombiu ir tt, bet tikiu, kad Winchesteriu broliai mane isgelbes, todel miegu ramiai
• groju pianinu ir du akordus gitara
• kai supykstu pradedu kaiktis kaip senas alkasas rusas
• visada megau nusisneket, o kai nusidaziau sviesiai plaukus, nusisneku dar daugiau
• turiu labai daug draugu ir pazistamu, todel vardai telefone pastoviai kartojasi ir kai gaunu sms, nezinau nuo ko ji



FAVORITE T V S H O W S
Gossip girl, Supernatural, Taking The Stage, Blue Mountain State, 90210, Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, The Office, Ugly Betty, Sex and The City, The Hills, The City, Laguna Beach, The OC., Desperate Housewives, Scrubs, Married... With Children, The Osbournes, CSI, Futurama, The Simpsons, Family Guy, Jersey Shore, Chuck, True Blood, Drawn Together, American Dad, Grey`s Anatomy, Glee, House MD, Lipstick Jungle, Nasha Russia...


FAVORITE M O V I E S
Twilight, New Moon, Eclipse, Eurotrip, Cruel Intentions, The Lovely Bones, Up in the Air, Date Night, The Night at the Roxbury, Remember Me, Dude, where`my car, Valentine`s Day, The Notebook, High School Musical, Hairspray, The Devil Wears Prada, Confessions of a Shopaholic...

FAVORITE P E O P L E
Leighton Meester, Blake Lively, Ed Westwick, Penn Badgley, Jessica Stroup, Jared Padalecki, Jensen Ackles, Nina Dobrev, Ian Somerhalder, Ashley Benson, Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens, Zac Efron, Selena Gomez, Robert Pattinson, Kristen Stewart, Ashley Greene, Nikki Reed, Jackson Rathbone, Kellan Lutz, Peter Facinelli, Bryce Dallas Howard, Xavier Samuel, Dakota Fanning, Michelle Trachtenberg, Hayden Panettiere, Hugh Laurie, Olivia Wilde, Adam Brody, Mischa Barton, Lauren Conrad, Whitney Port, Olivia Palermo...

FAVORITE M U S I C
Cobra Starhip, John Mayer, Coldplay, The XX, Justin Timberlake, White Lies, 3OH!3, Deadmau5, Vampire Weekend, RHCP, Robin Thicke, Bloc Party, Kings Of Leon, Drake, Usher, Stephen Jerzak, Miranda Cosgrove, Beyonce, Diana Vickers, Adam Calvert, Miike Snow, The Bravery, N.E.R.D, Gnarls Barkley, Cee-Lo, Pendulum, Travie McCoy, Phoenix, Radiohead, Keri Hilson, Nirvana, Taylor Swift, Lady Gaga, Kid Cudi, Digitalism, MGMT, Oasis, Calvin Harris, MSTRKRFT, The Pretty Reckless, Leighton Meester, David Guetta, The Kooks, Kanye West, Paramore, Ashley Tisdale, Katy Perry, Selena Gomez, Paolo Nutini, Massive Attack, Rooney, One Republic, Death Cab For Cutie...

OTHER S T U F F
my fierce bitchface
email editaxo@gmail.com
facebook Edita Sidlauskaite
livejournal http://muckmuses.livejournal.com
livejournal comunity http://community.livejournal.com/neednostarbucks
twitter http://twitter.com/cold_skinned
weheartit http://weheartit.com/neednostarbucks


Paskutinį kartą redagavo Blair, Antr. 08 17, 2010 6:37 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

avada kedavra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: avada kedavra   avada kedavra Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 3:12 am

Jėj, malonu susipažint Edita B)) Aš Erika :miss:

Blair rašo:
esu ziauri tingine ir beveik visa laika praleidziu prie pc.

The same thing.. Bandau šio žalingo įpročio atsisakyt, bet kad man nepavyksta :DDD Dar džiaugiuos, kad dievybių saraše paminėjai: Ed'ą. Juk mes jį mylim dėl jo akcento!!! :D I love you
Atgal į viršų Go down
Blair
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Blair


Libra Dog
Pranešimų skaičius : 31
Registration date : 2009-08-30

avada kedavra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: avada kedavra   avada kedavra Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 3:21 am

yay, man irgi malonu:)
as irgi bandau atsikratyt, bet neiseina;D ir del Ed'o, gooosh, jis toooks sexyyy;@@
Atgal į viršų Go down
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

avada kedavra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: avada kedavra   avada kedavra Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 3:24 am

Mum ir neišeis, čia jau taip lemta :D

Žodis sexy asocijuosis su Ed, arba atvirkščiai :D
Atgal į viršų Go down
tobuloji
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
tobuloji


Aries Dog
Pranešimų skaičius : 21
Registration date : 2009-08-14

avada kedavra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: avada kedavra   avada kedavra Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 4:16 am

Malonu tave čia matyt :))) Pritariu dėl Ed'o.... Man nuo jo priklausomybė :))
Atgal į viršų Go down
Blair
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Blair


Libra Dog
Pranešimų skaičius : 31
Registration date : 2009-08-30

avada kedavra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: avada kedavra   avada kedavra Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 5:03 am

ooo, negalvojau, kad tiek daug priklausomu nuo Ed lietuvoj yra. galvojau as tik viena cia tokia;DDDD
Atgal į viršų Go down
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

avada kedavra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: avada kedavra   avada kedavra Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 5:36 am

Niekuomet negalvok, kad tik tu vienintelė priklausoma esi, patikėk, dar ir yra tokių kaip aš, pvz :DDD
Atgal į viršų Go down
Blair
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Blair


Libra Dog
Pranešimų skaičius : 31
Registration date : 2009-08-30

avada kedavra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: avada kedavra   avada kedavra Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 6:33 am

tokia dalykaip kaip Ed yra labai labai addictive;D
viena diena galvoji ' oj koks lopas' o kita 'omg as ji myliuuu' ;D
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

avada kedavra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: avada kedavra   avada kedavra Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 7:26 am

ooo saunu kad tau patinka the hills ir the city;D
man taip pat begalo patinka;D tai galima pastebeti is pranesimu kiekio the hills temoje;D

o kodel dabar noretum buti septyniolikos?;]]
Atgal į viršų Go down
Blair
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Blair


Libra Dog
Pranešimų skaičius : 31
Registration date : 2009-08-30

avada kedavra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: avada kedavra   avada kedavra Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 8:48 pm

juooo, patinka man jie. bet labiau kazkaip man the city, nezinau NYC labiau traukia nei LA;D
nezinau, kuo esi vyresnis tuo geriau, noriu greiciau baik mokykla ir saut is tos pamojnos lietuvos kuo toliau;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





avada kedavra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: avada kedavra   avada kedavra Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
avada kedavra
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Papasakok apie save-
Pereiti į: