The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Vairavimo kursai

Go down 
+9
Karamelinė Saulė
Džess
Eri
Avietytė
Loll'is
mistica
Anette
Fibi
Latte
13 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 11:12 am

na,kadangi as pati dabar einu i vairavimo kursus tai idomu butu ar tarp cia esanciu nariu kuri nors laikotes teises o gal jas jau turit?;]]
labai noriu issilaikytis teises,tai jau nuo birzelio vidurio einu i kursus;]]
istiesu truputi jaudinuos del egzaminu,tiksliau kolkas del teorijos, nes vairuoti dar nepradejau(nors artmiausiu metu jau pradesiu matyt) , bat vat ta teorija ant tiek sunkiai skaitosi man dabar;D nezinau kas cia kaltas , ar mano tingumas ar tai kad vasara ir norisi paatostaugaut;D na bet kadangi laaabai noriu tureti teises ir vairuoti masina tai teks pasisstenkt 8)
Atgal į viršų Go down
Fibi
Susipažįsti su Blair.
Fibi


Female
Leo Monkey
Pranešimų skaičius : 395
Registration date : 2008-10-28

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 8:55 am

Saunuole! Mano drauge irgi dabar lankyt pradejo vairavima, as kita vasara tai planuoju, kai 18 jau bus netoli ;} Bet man teisiu labai norisi ir kuo greiciau..
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeTr. 07 22, 2009 10:48 am

aciuka;]]

vat teorija jau issilaikiau;] 100% 8) tik pravaziavimu dar puse liko, bet jau nerealiai noriu greiciau tureti teises;]]
Atgal į viršų Go down
Anette
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Anette


Female
Pisces Dragon
Pranešimų skaičius : 49
Registration date : 2009-08-29

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeŠt. 08 29, 2009 9:43 am

Na gal jau ir praktiką laikeisi? 8)
Atsikankinau aš jau su šituo dalyku, ramu dabar.. ;DD
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeŠt. 08 29, 2009 10:45 am

nea,praktikos nesilaikiau dar;]
regitroj vietu nera visai vasara;D labai daug zmoniu;]]
o ir ant palaukimo nepriima;]]
o tu viska is pirmo karto issilaikei ?;]
Atgal į viršų Go down
Anette
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Anette


Female
Pisces Dragon
Pranešimų skaičius : 49
Registration date : 2009-08-29

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeŠt. 08 29, 2009 9:37 pm

Ne, tiesą pasakius teorijos iš pirmo karto neišlaikiau :rarmiau: Kažkaip nepasimokius važiavau.. Prieš antrą kartą tai jau keletą dienų pasėdėjau, 100 pavyko gaut irgi ;DDD
Atgal į viršų Go down
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeŠt. 08 29, 2009 10:34 pm

O dieve..jaučiu niekada ir neišmoksiu vairuot, nes paniškai to bijau..buvau patyrusi keletą avarijų, tai dbr baisu išvis pagalvot apie vairavimą. Bet manau reiks kada nors išsilaikyt..Autobusiuku visą laiką nevažinėsiu :D
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeŠt. 08 29, 2009 11:23 pm

nebijok, ismoksi vairuoti tikrai;]

anette >> o kaip tau su praktika sekes?;] is pirmo karto ?;] o tu is kokio miesto? ta prasme kuriame mieste laikei;]]
Atgal į viršų Go down
Loll'is
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Loll'is


Female
Pisces Pranešimų skaičius : 1510
Registration date : 2008-08-31

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeŠt. 08 29, 2009 11:56 pm

Aš čia norėjau vasarą eit,bet taip ir neišėjo,o db nežinau - prasidės mokslai tai savaime atsikels šitas dalykas. Šiaip reikalinga,bet nežinau kaip čia sektųsi man,atrodo nesi kai sėdėjęs normaliai už to vairo,tai taip ir į stulpą ;D
Atgal į viršų Go down
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 12:02 am

O tai neturi kur pavažinėt? Sakykim nuvarykit (su tuo kas moka vairuot) į kokį kaimuką ir šunkeliais varinėkit :D (Kad mentai nepagautų).
Veiksminga, po to nuvarysi atsikalusi :DDD
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 12:20 am

as taip pries einant i vairavimo kursus dariau;] su teciu vazinedavau aisktelese seip kokiose , ir kartais keliukais kur tikrai zinojom kad mentu nebus;]] o dabar tai jau galiu vazinet su teciu ir po miesta nes yra tas leuidimas duotas jau , nes isvazinejau visas valandas;] tai vat kol neissilaikiau dar teisiu , tai vazinesiu su teciu;]]
bet jau noriu ziauriai , kuo greiciau turet teises , uzknisantis reikalas , kai ner laisvu vietu;//
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 12:22 am

Queen L rašo:
Aš čia norėjau vasarą eit,bet taip ir neišėjo,o db nežinau - prasidės mokslai tai savaime atsikels šitas dalykas. Šiaip reikalinga,bet nežinau kaip čia sektųsi man,atrodo nesi kai sėdėjęs normaliai už to vairo,tai taip ir į stulpą ;D

joo , seip as taip pat manau kad teises yra labai reikalingos;]
bet mokytis vairuoti niekad ner a per velu;]
taip kad jei ka ir po studiju galesi eiti mokytis;] na arba kita vasara;]
bet as tai jau is patirties zinau kad vasara eit istiesu nelabai apsimoka,nes tada daug zmoniu eina, nes visi laisvesni buna , ir moykklose netgi tie instruktoriai uzimyi visi buna;] tai po to gaunasi kad 1 pravaziavima per savaite tik padarai;D o ir pati regitra vat vasara visa uzimta yra , teorija tai dar nieko, bet praktikai kiek ziurejau laisvu vietu yra tik rugsejo pabaigoj;/
Atgal į viršų Go down
Loll'is
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Loll'is


Female
Pisces Pranešimų skaičius : 1510
Registration date : 2008-08-31

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 12:22 am

Vat kai jau rimtai mąstysiu,reiks ir man taip,kai tik galvoji "gal gal gal" tai kažkaip dar vis prisibijai ;DDDD Jo,aš šiaip dabar taip ir galvoju,kad gausis tik po studijų,žiūrėsim ;]
Atgal į viršų Go down
Anette
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Anette


Female
Pisces Dragon
Pranešimų skaičius : 49
Registration date : 2009-08-29

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 12:25 am

Latte rašo:
nebijok, ismoksi vairuoti tikrai;]

anette >> o kaip tau su praktika sekes?;] is pirmo karto ?;] o tu is kokio miesto? ta prasme kuriame mieste laikei;]]

Viską iš antro karto :;D: Man su tais vairavimo kursais tragedija buvo. Aš mokykloj buvau metais jaunesnė ir man 18 suėjo tik 12oj klasėj. Aišku tik po gimtadienio (kovo mėn) sumąsčiau, kad man reik spėt teises išsilaikyt. Tai nelabai lankiau pamokų, su tėčiu pavažinėjau ir variau laikyt visko savamokslė. Ne, meluoju, 4 kartus gal buvau pas instruktorių :;D: Neišlaikiau, nes tipo kai reikėjo užpakaliu parkuotis atstumas buvo apie 10 cm per toli nuo šaligatvio :no: Bandžiau perdaryt bet priliečiau tą nelemtą gairelę.. Šiaip iš to karto nemalonūs atsiminimai. Ateinu į aikštelę ir žiūriu kokia čia bus mano mašinėlė. Laukiau ties kokia signalizacija suskambės. Aišku dairiausi į pačias mažiausias, bet teko didžiausia. Nelemtas universalas, kurio iki tol buvau nevairavus. Va lyg tokia, suradau :;D:

Vairavimo kursai Opeluniversalas1.th

Šiaip tada buvo žiauriai pikta, kad nemokėdama visokių pratimų toj nelemtoj aikštelėj pravažiavau visur, ir ties paskutiniu pratimėliu klaida :roll: Svarbiausia net nežinau ar priliečiau tą gairelę, ar tik prie pat, nes kai išėjom iš mašinos pažiūrėt, ji buvo nuo mašinos dar už kelių cm, bet su jais ten nepasiginčysi :Rarr:

Žodžiu, išsiplėčiau čia. Sėkmės tau kai laikysi, nes su tom regitrom.. :;D: Alytuj laikiau aš, ten toks filialas pagarsėjęs :;D:
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 12:25 am

ziurek ziurek;]]
ne sis tiesu labai gerai kai moki vairuoti;] zinai kad bet kada prireikus galesi sest prie vairo;]]
o ir seip as patri del saves kazkaip, labai noriu vazinet su masina;]] tik aisku niekas man jos nepirk dabar;D
na bet is tecio arba mamos skolinsiuos;D
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 7:30 am

anette, o tu jau turi savo automobili ?;]
Atgal į viršų Go down
Anette
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Anette


Female
Pisces Dragon
Pranešimų skaičius : 49
Registration date : 2009-08-29

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 8:17 am

Kol kas ne. Yra tokia kaip ir bendra man su broliu, bet kad ir tėvai kartais ima, tai nuosava nepavadinsi. Pirkta tipo dėl to buvo tik kad :;D:
Atgal į viršų Go down
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeTr. 09 16, 2009 6:34 am

Aš tai tikriausiai niekada neprisiruošiu teisių išsilaikyt, vis nukeliu tolimesniam laikui, o dbr 12 klasėj tikrai nebus tam laiko, tai kad net nežinau :))
Atgal į viršų Go down
Loll'is
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Loll'is


Female
Pisces Pranešimų skaičius : 1510
Registration date : 2008-08-31

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeTr. 09 16, 2009 9:21 am

Poto studijuosi... ;D Tokia pati kaip ir aš xD
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeTr. 09 16, 2009 9:23 am

siaip dauguma ir dvyliktoj klasej laikosi;]]
tikrai manau jeigu pradetum eit i kursus atrastum laiko jiems;D
Atgal į viršų Go down
Eri
Susipažįsti su Blair.
Eri


Female
Gemini Monkey
Pranešimų skaičius : 307
Miestas : Black Gold City
Registration date : 2008-10-18

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeŠt. 09 19, 2009 4:41 am

as si pavasari pradesiu kursus lankyt laaabai noriu teises turet. jau masina ivaldau gerai, mama duoda nebebumbedama pasivazinet po sodus:}
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeŠt. 09 19, 2009 6:35 am

oo tai saunu;] jau eidama i kursus turesi siokiu tokiu igudziu;]
Atgal į viršų Go down
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeŠt. 09 19, 2009 10:58 am

Queen L rašo:
Poto studijuosi... ;D Tokia pati kaip ir aš xD
Taigi vat, studijos, nebebus tam laiko, ką bernas vežios :D
Atgal į viršų Go down
Džess
Susipažįsti su Blair.
avatar


Female
Scorpio Snake
Pranešimų skaičius : 331
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-09-19

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeSk. 09 20, 2009 3:33 am

Nepabaigiau išsilaikyti teisių, kadangi laikiausi tą vasarą po 12kl :D
Ir susiklostė taip kad neišėjo pabaigti :/

Na bet dabar žadu išsilaikyti :)
Atgal į viršų Go down
http://www.truebloood.forumotion.net
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitimeSk. 09 20, 2009 7:22 am

o tai dabar isnaujo eisi i kursus ar kaip?;]
gal bnt teorija issilaikius esi?;]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vairavimo kursai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vairavimo kursai   Vairavimo kursai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vairavimo kursai
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Bendrai apie viską-
Pereiti į: