The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kompiuteriai

Go down 
+4
Latte
yuki
Serafina
Avietytė
8 posters
AutoriusPranešimas
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Kompiuteriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kompiuteriai   Kompiuteriai Icon_minitimeAntr. 06 17, 2008 5:34 am

Kiek laiko praleidžiate prie kompiuterio?
Atgal į viršų Go down
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Kompiuteriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriai   Kompiuteriai Icon_minitimeŠt. 07 12, 2008 8:41 pm

Kai nedirbu ir daug laisvo laiko pvz vasarą tai daug, o kai dirbu tai tik kokią valandą arba dvi. O kai mokslo metai tai net mokytis neišeina beveik visą laiką prasėdžiu prie pc. Reikia išmest man jį ;DDD
Atgal į viršų Go down
Serafina
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Serafina


Female
Sagittarius Goat
Pranešimų skaičius : 67
Registration date : 2008-06-28

Kompiuteriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriai   Kompiuteriai Icon_minitimeAntr. 07 15, 2008 6:32 am

Palyginus su kitais tai tikrai mažai praleidžiu ~2-4val. per atostogas, o per mokslo metus metus dažniausiai tik savaitgalį porą val.
Šiaip nekenčiu kompo, jis man trukdo gyvent, nes kartais kai užplaukia tai galima sakyt pusė dienos prie jo prasėdžiu.
Nekenčiu kompiuterio :D
Atgal į viršų Go down
yuki
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
yuki


Pisces Monkey
Pranešimų skaičius : 33
Registration date : 2009-07-03

Kompiuteriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriai   Kompiuteriai Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 12:15 am

Praleidžiu nemažai laiko, pas mane kompas užkištas visokiais projektais projektėliais , beto per kompą dažnai rašau straipsnius taip kad noriu nenoriu turiu sėdėt :)
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Kompiuteriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriai   Kompiuteriai Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 11:24 am

as ta net nezinau kiek laiko praleidziu prie kompiuterio,todel kad kasdiena viskitaip;] kartais buna kad visai neprisedu;] kartais buna kad ilgiau uzsisedziu;] seip greiciausiai per mokslo metus praleidziu daugiau laiko prie kompo nei per vasara;] manau daugeliui taip;]]
Atgal į viršų Go down
Džess
Susipažįsti su Blair.
avatar


Female
Scorpio Snake
Pranešimų skaičius : 331
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-09-19

Kompiuteriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriai   Kompiuteriai Icon_minitimeSk. 09 20, 2009 3:48 am

Mano mokymasis susijęs su kompiuteriais, taigi beveik visą laiką, jei būnu namie praleidžiu prie kompiuterio...aišku, negerai tiek daug...bet nieko negaliu padaryti.
Atgal į viršų Go down
http://www.truebloood.forumotion.net
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

Kompiuteriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriai   Kompiuteriai Icon_minitimePir. 11 30, 2009 1:54 am

Jei atostogos, tai begalybę laiko praleidžiu prie pc. O kai į mokyklą reik eit, kokią val ar pusvalandį. Norėčiau išmest aš jį pro langą, kaip kažkas minėjo - gadina jis man gyvenimą :D
Atgal į viršų Go down
Živilė
Susipažįsti su Blair.
Živilė


Aquarius Rat
Pranešimų skaičius : 383
Registration date : 2010-04-24

Kompiuteriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriai   Kompiuteriai Icon_minitimeSk. 06 06, 2010 10:24 pm

mistica rašo:
Jei atostogos, tai begalybę laiko praleidžiu prie pc. O kai į mokyklą reik eit, kokią val ar pusvalandį. Norėčiau išmest aš jį pro langą, kaip kažkas minėjo - gadina jis man gyvenimą :D

Man taip pat. Net nervina. Būna taip: Nėr ką veikti....Einu prie pc.
Atgal į viršų Go down
karolin ./a
Ką tik įžengęs į mokyklą.
avatar


Female
Aquarius Pig
Pranešimų skaičius : 157
Registration date : 2010-01-29

Kompiuteriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriai   Kompiuteriai Icon_minitimePir. 06 07, 2010 5:04 am

aš tai kažkaip galiu pasigirti, kad nedaug laiko, nes turiu labai daug kitų užsiėmimų. bet būna
dienų (dažniausiai sekmadieniai), kad visą dieną prasėdžiu prie pc.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kompiuteriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriai   Kompiuteriai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kompiuteriai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Bendrai apie viską-
Pereiti į: