The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Abortas

Go down 
+7
Eri
Latte
Shypt
Mernero
Miss B.
BlakeL.
Avietytė
11 posters
AutoriusPranešimas
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Abortas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Abortas   Abortas Icon_minitimeAntr. 06 17, 2008 5:31 am

Ką manote apie abortus? Ar reikėtų uždrausti?
Atgal į viršų Go down
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Abortas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortas   Abortas Icon_minitimeSk. 06 22, 2008 5:24 am

Aš manau, kad nereikia drausti, pasirodysiu žiauri, bet jei man taip nutiktų dabar, tai daryčiausi abortą, nes turiu daug planų ateičiai ir stengsiuos,kad niekas man jų nesužlugdytų.
Atgal į viršų Go down
BlakeL.
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
BlakeL.


Pranešimų skaičius : 38
Registration date : 2008-06-21

Abortas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortas   Abortas Icon_minitimeSk. 06 22, 2008 9:56 am

As ir manau kad jo uzdrausti nereiktu, nes arba noresi arba ne, net jei jis butu leidziamas gal kitoms net nebutu minciu ir gimdytu, tai kad butu leidziama nemanau kad butu blogai
Atgal į viršų Go down
Miss B.
Susipažįsti su Blair.
avatar


Female
Taurus Rooster
Pranešimų skaičius : 352
Miestas : Somewhere *
Registration date : 2008-06-19

Abortas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortas   Abortas Icon_minitimeKv. 07 03, 2008 2:52 am

Ash taj esu prie abortus ir pati gyvenime tikraj jo nesidaryciau :suspect:
Man abortas prilygsta zmogzudystej... :roll:

Jei jau kyla kalbos apie aborta taj tegul merginos pries guldamos pagalvoja apie pasekmes...apie apsisaugojima...
O ne tik dejuoja... :silent:

O siaip jei pastoji vadinaisi tau taj yra lemta...ir paskirta...
Ir tokio dalyko tju negali tiesiog atsisakyti ;)

Taj wat cia yra mano asmenine nuomone...ash tikraj nk kietiems nasakau, jeijie turi kitokia nuomone ;)

Ir dar mes negalime tokiu dalyku subjektyviai vertinti kol jie nepaliecia musu paciu ;)
Atgal į viršų Go down
Mernero
Ką tik įžengęs į mokyklą.
avatar


Pranešimų skaičius : 101
Registration date : 2008-06-25

Abortas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortas   Abortas Icon_minitimeKv. 07 03, 2008 3:19 am

Aš taip pat prieš abortą, bet manau kad jo uždrausti nereikia, nes gal kitom nėra kito kelio ir jau geriau, kad jo jį darytūsi tinkamom salygom prižiūrint kvalifikuotiems daktarams,o ne kur nors rūpyje ar dar kur
Atgal į viršų Go down
Shypt
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Shypt


Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 40
Registration date : 2008-08-29

Abortas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortas   Abortas Icon_minitimeKv. 09 04, 2008 5:10 am

Manau, kad nereikia drausti abortų. Galbūt nuskambės žiauriai, bet, mano nuomone, geriau nutrauktas nėštumas negu vaikų namai lūžtantys nuo našlaičių ar kūdikiai palikti prie konteinerių.
Pritariu Avietytei, jeigu man šiuo metu tektų rinktis: darytis abortą ar gimdyti, pasirinkčiau pirmąjį.
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Abortas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortas   Abortas Icon_minitimeŠt. 12 27, 2008 11:14 am

o as uz aborta.
kaip gali priverst gimdyt kokia nors paaugle kai ji pati dar vaikas ..
nanau jei buu uzdraude daryt abortus tai dar daugiau mazu vaikuciu butu palikti kur nors gatvej ;/
Atgal į viršų Go down
Eri
Susipažįsti su Blair.
Eri


Female
Gemini Monkey
Pranešimų skaičius : 307
Miestas : Black Gold City
Registration date : 2008-10-18

Abortas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortas   Abortas Icon_minitimePir. 12 29, 2008 2:19 pm

As pries abortus..Jei jau buvo lemta pastoti, tai ka bepakeisi. Ir jeigu kuriai nors taip nutiktu, kazin ar sazine leistu issiurbti maza zmoguti ir neleisti jam gimti, o dar prisiminkime, kad pasekmes po aborto kartais buna skaudzios nevaisingumas ir pan.. :roll:
Atgal į viršų Go down
Fibi
Susipažįsti su Blair.
Fibi


Female
Leo Monkey
Pranešimų skaičius : 395
Registration date : 2008-10-28

Abortas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortas   Abortas Icon_minitimePir. 12 29, 2008 7:50 pm

As uz ji. Gal kad man tas viduje augantis vaisius visai nera zmogus pradzioje ar pan, be to tikrai jei man taip nutiktu negimdyciau. Nei man reikia griaut gyvenima, nei ka.
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Abortas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortas   Abortas Icon_minitimeAntr. 12 30, 2008 10:34 am

sutinku su Fibi ;}
ir dar norejau primint kad juk yra toks dalykas kaip isprievartavimas (pfu pfu pfu) , bet kazi kuri noretu auginti po viso to vaika kuris sukeltu tiek skaudziu prisiminimu ..
turiu omeny jei pastoto nuo prievartautojo

:wanna fight?:
Atgal į viršų Go down
yuki
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
yuki


Pisces Monkey
Pranešimų skaičius : 33
Registration date : 2009-07-03

Abortas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortas   Abortas Icon_minitimeTr. 07 22, 2009 11:59 pm

Aš irgi už laisvę abortams. Jau geriua iš anksto tik prasidedantį vaisių pašalinti, kol dar jo asmeniškai nepažįsti ir nepriširišai, nei poto dėl psichologinių prežasčių tą jau gimusį vaisių iš lėto protiškai naikinti jam augant. Gerai pagalvojus, nenorimas ir nelaukiamas vaikas visada gauna tik minimalią priežiųrą ir minimalų kiekį rūpestingumo, o ir nepilnametei mamai gyvenimas apsiverčia visai kita linkme.
Atgal į viršų Go down
Anette
Sveikas atvykęs į Liežuvautojų pasaulį.
Anette


Female
Pisces Dragon
Pranešimų skaičius : 49
Registration date : 2009-08-29

Abortas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortas   Abortas Icon_minitimeŠt. 08 29, 2009 9:46 am

Tikrai už. Aišku yra grėsmė po to nesusilaukt vaikų ir dėl to susvyruočiau ar darytis, bet kita vertus kur dėsi tą vaiką kai mokslų nebaigus, savų pajamų neturi..? Išvis kiek jaunų prisigimdo ir galima sakyt gyvenimas ne rožėm klotas tampa. Nei vaikui gerai, nei motinai. Tikrai būtų kur kas daugiau našlaičių jei uždraustų abortus.
Atgal į viršų Go down
Džess
Susipažįsti su Blair.
avatar


Female
Scorpio Snake
Pranešimų skaičius : 331
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-09-19

Abortas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortas   Abortas Icon_minitimeSk. 09 20, 2009 3:46 am

Nereikia jo drausti...tikrai jį pasidaryčiau pati, jei netikėtai pradėčiau lauktis vaikelio..nes tokių metų susilaukti...tai gyvenimo dalies sugadinimas...nes tavo planai nueina į antrą vietą.

Gal čia savanaudiškai...bet aš taip galvoju.
Atgal į viršų Go down
http://www.truebloood.forumotion.net
Sponsored content





Abortas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortas   Abortas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Abortas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Bendrai apie viską-
Pereiti į: