The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Soliariumai

Go down 
+15
Dova
karolin ./a
dafnė
GretutiA
B.
Svetima
kyvis
Loll'is
Hotgirl
mistica
Džess
Princess Sparkle
Latte
Eri
Avietytė
19 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimePir. 06 16, 2008 7:44 pm

Pakalbėkime apie soliariumus.
Atgal į viršų Go down
Avietytė
Queen of the forum
Avietytė


Female
Sagittarius Horse
Pranešimų skaičius : 1128
Miestas : The O.C.
Registration date : 2008-06-14

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeSk. 06 29, 2008 11:03 pm

Einu tik žiemą ir tai labai retai, nes pati esu ne balta ir tuo džiaugiuosi (: soliariume geriausias dalykas yra pagulėt ir paklausyt muzikos ;D
Atgal į viršų Go down
Eri
Susipažįsti su Blair.
Eri


Female
Gemini Monkey
Pranešimų skaičius : 307
Miestas : Black Gold City
Registration date : 2008-10-18

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeŠt. 10 18, 2008 10:46 am

Aš rudens ir žiemos sezonais einu vieną/du kartus per savaitę, nes nesu tokia tamsi kokia norėčiau būt..;D
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeKv. 10 23, 2008 10:09 am

aš praeitą žiemą vaikščiojau :} bet ten toks ir vaikščiojimas buvo , sumastau eit du kart į savaitę , na pora savaičių taip vaikščioju , po to pamirštu arba šeip tyngiu ir viskas pasibaigiai ;D net įdegio nesimato po to nuo tokio vaikščiojimo ;D na o šią žiemą ar eisiu tai nžn ;D šiaip norėčiau gal visai , tik bijau kad po to vė tingėsiu ;D ir pinigai išleisti bus veltui ;D nes norit gražiai idegt reikia ne vieną kart nueit ;D o aš kai taip vaikštau tai .. ;D

ir dar , man gaila tokių kurios žiemą vasraą vaikšto kaip juodaodes nuo soliariumo ;D ir kurioms yra 18m bet atrodo kaip 30 ;D ta prasme dėl odos :}
Atgal į viršų Go down
Princess Sparkle
Nate's Tave kviečia arbatos.
Princess Sparkle


Female
Capricorn Horse
Pranešimų skaičius : 431
Miestas : in the middle of Nowhere
Registration date : 2008-06-24

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimePen. 10 24, 2008 1:11 am

man gaila pinigu an soliariumo;D
nors karatsi einu,nes gaunu vis koki abonenta dovanu;]]
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimePen. 10 24, 2008 7:41 am

norėciau ir as kokio abonemento :} deje man jo niekas nedovanoja ;D
o seip tai jo , pinigu tikrai gaila :}}
Atgal į viršų Go down
Džess
Susipažįsti su Blair.
avatar


Female
Scorpio Snake
Pranešimų skaičius : 331
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-09-19

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeSk. 09 20, 2009 4:05 am

neinu, ir nežadu eiti :D
Esu nusiteikusi prieš juos.
Atgal į viršų Go down
http://www.truebloood.forumotion.net
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeSk. 09 20, 2009 7:16 am

o as kaip tik ketinu neuzilgo pradeti eiti;]
Atgal į viršų Go down
Eri
Susipažįsti su Blair.
Eri


Female
Gemini Monkey
Pranešimų skaičius : 307
Miestas : Black Gold City
Registration date : 2008-10-18

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeSk. 09 20, 2009 8:39 am

as irgi pradesiu neuzilgo eit, nes jau sekmingai vasaros idegis pradejo plautis..:(
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeSk. 09 20, 2009 9:02 am

mano ir ;D
o plius man siemet daug svenciu visokiu, simtadieniai ir pan tai noriu but truputi parudusi, o ne baltute;]]
Atgal į viršų Go down
Eri
Susipažįsti su Blair.
Eri


Female
Gemini Monkey
Pranešimų skaičius : 307
Miestas : Black Gold City
Registration date : 2008-10-18

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimePir. 09 21, 2009 5:52 am

vat ir man tas pats gi, dar prisideda sokiai bus koncertu, nenoriu sviesti is tolo kaip balta drobule;D
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeTr. 10 07, 2009 7:32 am

Girdejot,nuosiol soliariumai N-18;]]
Atgal į viršų Go down
mistica
Tampi Blair ir Serenos draugų rato nare.
mistica


Female
Scorpio Monkey
Pranešimų skaičius : 664
Registration date : 2009-08-29

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 6:39 am

Rimtai? Ot gerai ot gerai :D
Šiaip neinu į juos, nesu balta, bet nesu ir itin ruda. Normali tokia :D
Tiesiog baisu žiūrėt, kai eina velnias žino kiek kartų į soliariumą ir po to vaikšto rudais veidais. Fe kaip negražu man Soliariumai 443329 Aišku, kai sveikai atrodo įdegis, toks tik truputį, visgi nieko prieš neturiu :)
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 9:33 am

joa gal ir gerai kad taip dabar;] nestikrai graudu ziuret kaimazos mergaitesvaiksto nebesveikai rudais/oranziniais veidais;]] na as seip pati zadu pradet eiti neuzilgo i soliariuma, tik zinoma su saiku;]]
Atgal į viršų Go down
Hotgirl
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
Hotgirl


Taurus Goat
Pranešimų skaičius : 255
Registration date : 2009-11-08

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimePen. 11 27, 2009 7:03 am

praeita ziema vaiksciojau :) bet nafik to reikia ;]?
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimePen. 11 27, 2009 10:15 am

na man to reikia nes man taip graziau;D man nepatinka visiskai balta oda;] man patinka siek tiek rudesne;]] nors kolkas dar neinu,laukiu kaledu;D tureciau gaut abonementa nes uzsiprasaiau is seses dovanu;DD savu pinigu gaila;D
Atgal į viršų Go down
Hotgirl
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
Hotgirl


Taurus Goat
Pranešimų skaičius : 255
Registration date : 2009-11-08

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeSk. 11 29, 2009 8:47 am

na jo, grazu tai grazu, bet nesveika kaip ;/ reikia gal nusipirkti idegio kremuka :> hi
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeSk. 11 29, 2009 9:07 am

tai ir po tikra saule istiesu nesveika degintis;D labai daug kas yra esveika bet visi vistiek viska daro;D
Atgal į viršų Go down
Hotgirl
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
Hotgirl


Taurus Goat
Pranešimų skaičius : 255
Registration date : 2009-11-08

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeSk. 11 29, 2009 9:15 am

tai, kad po tikra sveika, vitaminas D.aisku kai neperdaug ;] bet pvz tie kurie deginasi po saule, nebuna istinusios venos ir daug geriau cirkuliuoja kraujos, o soliariumas tikrai labai blogai, mano drauge del pernelyg dazno naudojimo i ligonine buvo paguldyta,nors naudojo nedaznai (viena kart i savaite) pazeide kazkokius pigmentus ir pradejo raudonuoti oda, sake nuo soliariumo ir jos palatoje dar 4 merginos buvo su panasiomis nuo soliko problemomis ;]
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeSk. 11 29, 2009 9:18 am

istiesu tai manau kad kiekviena mergina zino kokia yra jos odo,kaip reaguoja i saule ir pan;] as jau seniau buvau ejusi i soliariuma ir man jokiu problemu nebudavo tfu tfu tfu , tikiuosiu ir nebus;] tiesiog nepakeisiu nusiteikusio pries soliariumus zmogaus nuomones,tad ir nemeginsiu;] tau nepatinka man patinka..koks skirtumas;] kas nenori tas neina , kas nori tas eina;D zinoma ne per daznai;]]
Atgal į viršų Go down
Loll'is
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Loll'is


Female
Pisces Pranešimų skaičius : 1510
Registration date : 2008-08-31

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeSk. 11 29, 2009 9:24 am

Soliariumas kartais padeda,kas serga visokiom žvinelinėm ir panašiai,sumažina ten kažkaip.
O dengintis ir saulėje daug kenkia, sensta oda, netenka skysčių :} Beto žiemą juk nesideginsi Lietuvėlej,nebent kokiam kurorte.
Nežinau šiom žiemom kažkaip nėjau į soliarumą,ankščiau ant žiemos ar pavasarį lankydavaus, aišku viskas su saiku. Jau ten morkavos kur vaikšto neišlipa kasdien, tai man baisu. Bet kažkaip man regis praėjo ta tokia manija soliariumų, ar aš jau nebeužmatau tiek kiek ankščiau masiškai.
Atgal į viršų Go down
Hotgirl
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
Hotgirl


Taurus Goat
Pranešimų skaičius : 255
Registration date : 2009-11-08

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeSk. 11 29, 2009 9:29 am

Latte rašo:
istiesu tai manau kad kiekviena mergina zino kokia yra jos odo,kaip reaguoja i saule ir pan;] as jau seniau buvau ejusi i soliariuma ir man jokiu problemu nebudavo tfu tfu tfu , tikiuosiu ir nebus;] tiesiog nepakeisiu nusiteikusio pries soliariumus zmogaus nuomones,tad ir nemeginsiu;] tau nepatinka man patinka..koks skirtumas;] kas nenori tas neina , kas nori tas eina;D zinoma ne per daznai;]]

nesu pries soliariuma, tiesiog kazkada eidavau, dbr nematau reikalo, kazkoks tuscias reikalas ;] turejau i la bamba visa menesi nemokamai vaikscioti ir nejau ;]
Atgal į viršų Go down
Latte
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Latte


Female
Gemini Goat
Pranešimų skaičius : 2193
Miestas : MArtiniQue*
Registration date : 2008-09-02

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeSk. 11 29, 2009 9:29 am

gali but kad praejo manija;DD
as tai eisiu nes nenoriu per simtadieni but balta;]] visgi busiu su suknele tai norejau kad ir oda butu rudesne;]] jau susitariau su sese del abonemento;D
Atgal į viršų Go down
Hotgirl
Tavo akiratyje pasirodo Serena.
Hotgirl


Taurus Goat
Pranešimų skaičius : 255
Registration date : 2009-11-08

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeSk. 11 29, 2009 9:34 am

good for you ;]
Atgal į viršų Go down
Loll'is
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
Loll'is


Female
Pisces Pranešimų skaičius : 1510
Registration date : 2008-08-31

Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitimeSk. 11 29, 2009 9:36 am

Jap prie progų taipogi, prieš šimtadienį planavau ir aš, bet kažkaip uždaro kaklo suknelę pirkau ir dėjausi tamsias pėtkelnytes, tai neprireikė, bet nemažai paničkų ėjo. Dar buvau taip nuo vasaros gerai įdegus,buvo pusėtinai išsilaikęs įdegis, o šiaip mano ganėtinai šviesi oda, tad dėl šito, sutinku su tavim, gražu toks idegis normalus :}
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Soliariumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumai   Soliariumai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Soliariumai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Grožio studija-
Pereiti į: